Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex az exel, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exel, szerintetek rossz dolog ez?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha épp nincs senkid, akkor miért lenne rossz?
2019. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért,mert az helyett hogy tovább lépnénk egymáson inkább ezt csináljuk. És igazából az a nagy gond hogy én még mindig nagyon szeretem, miközbe ő már nem. :(
2019. ápr. 27. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha te még szereted, ő viszont nem, akkor nem jó ötlet.
2019. ápr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most szex, excel? mi a fasz?
2019. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden exemhez erősen kötődtem, volt aki ajánlott ilyet, de magamnak nem akartam fájdalmat okozni ezért sose mentem bele. 24F
2019. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én meg sajna mindent megádnak azért hogy egyáltalán csak láthassam
2019. ápr. 27. 16:05
 7/7 Mkdir ***** válasza:
Nemrég jott ki egy uj kutatás, hogy bizony nem biztos hogy rossz dolog, sőt segíthet feldolgozni mindkettőtöknek a gyászt (igen jol irtam) viszont csak abban az esetben ha valóban túl akartok lépni, más esetben nagyon rosszul sűlhet el, ezt érdemes mérlegelni, hogy ki mennyire van benne vagy nincs benne az érzelmekben a másik felé
2019. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!