Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek, sikerült megváltozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, sikerült megváltozni?

Figyelt kérdés

Feleségem van..szeretem..fiatalon házasodtunk..neki voltak előttem kapcsolatai..így más emberekkel is volt..én nem. Nagyon szeretem..soha nem akarnám bántani..mégis nagyon vonz mással lenni...Olyan érzés szinte, mintha tökre nem érdekelne ki más..vagy ki az a másik..csak a szex része, és csak a testiség.. Nem akarnám megcsalni..de mégis küzdök ezzel az egésszel..mert néha nagyon nehéz nem flörtölni stb és elgondolkodni mi történne utána..


Szilárd elhatározással vajon le lehet ezt teljesen gyűrni? Bármi jótanács? :D 24/F



2019. ápr. 29. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, mondd el az erzeseid.
2019. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem leszólni akarlak de ezért nem kéne ennyire fiatalon házasodni.

Ha elmondod neki az kb annyit jelent hogy szeretlek de úgy megdugnék másokat is. Szerinted ez alapján elhiszi hogy szereted? Én kétlem.

Legyél erős. Csak ne csald meg.

2019. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem fogod tudni legyőzni.

Próbáljátok ki hármasban, nyitott kapcsolatban, vagy válj el.

2019. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rosszlányok》masszázs.


Kézi levezetéssel mégsem olyan,mintha lefeküdnél mással.

2019. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!