Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves lányok! Miért csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Miért csak a jóképű pasikat ajnározzátok? Az átlagosoknak is kellene adni esélyt.

Figyelt kérdés

Nem ronda, hanem átlagos külsejű fiúknak (ilyen kb. a 80%) sem szórakozóhelyen, sem társkereső oldalakon, sem máshol nem kapnak lehetőséget ismerkedésre (hát még szexre!): ignoráció, lepattintás, kiröhögés, verbális megalázás a reakció MÉG az átlagos külsejű lányoktól is. Bezzeg a jóképű pasiknak (a felső 5-10%) mindent szabad, nekik odatartják egyből: diszkóban 10 percen beül orál, fél órán belül aktus; társkeresőn már az első randin szex stb.


Kedves lányok! Nem kéne észbe kapni végre? Átlagcsajként nem Brad Pittre várni, hanem egy normális, figyelmes, ám átlagos srácot megbecsülni, mellette kitartani? Hm?



2019. ápr. 29. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szegènyke. Veled valaki jól elbánt. De èrtem mit akarsz mondani. Hidd el, vannak olyan nők akik az "átlag pasira" buknak. De ez is szubjektív, mert akit Te átlagnak, vagy csúnyának mondasz az más szemèben meg lehet egy "Brad Pitt"
2019. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Sajnálom, ha ilyen lányokkal találkoztál! Azért ennyire nem általánosítanék. Én nagyon sok mindenkit, igen csinos lányokat is ismerek, akik nem ilyenek.
2019. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tökmindegy neked, hogy a szépfiúknak mi mindent szabad? Az átlagos, vagy ronda csajok lehet, hogy róluk álmodoznak, de mivel esélyük sincs, ezért előbb-utóbb veled is szóba állnak. Nem kapnak lehetőséget ismerkedésre??? Szoktál te az utcán járni? Akkor naponta százával láthatsz átlagos pasikat átlagos csajokkal kézenfogva sétálni. (Esetleg kérdezd meg tőlük, hogy mit tudnak, amit te nem...) :)
2019. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
És a pasik miért nem veszik észre az átlagos lányokat?
2019. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4-es, szó szerint ezt akartam én is írni.
2019. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Miért csak a fullos csajok után futsz.

Az átlagosnak is adj esélyt

2019. ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Dávid válasza:
35%

"És a pasik miért nem veszik észre az átlagos lányokat?"


Én pl. nem kedvelem az átlagos lányokat, akik visszahúzódóak és nincs semmi önbizalmuk és a fiúkra is kevésbé nyitottak.


De nem kell egy lánynak modellnek lennie, a sportos-vicces felállás pl a legjobb:)


Kérdező:

Amúgy én nem vagyok egy szépség, de táborokban-klubokban (játék-sport-tánc-nyelv) annyi lányt lehet megismerni és velük találkozni, h csak nosza.

2019. ápr. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Blablablablablablablabla... Ismét itt tartunk? Fejlődni kellene.


Neked tetszenek az átlagos lányok?

Nem, nem tetszenek.

Miért nem tetszenek?

Mert a szép lányok tetszenek. A fullosak.

Tudom, erre most jönne a szöveg, hogy "az átlagos, aranyos lányokat szeretem, akik hűségesek, blablabla". Ez csak szöveg, ezzel hitegetik magukat az emberek, akik igazából csak megelégednének az átlaggal (vagy inkább maradnak egyedül, és kiirnak pár ilyen kérdést). De igazából a szép kell. A szexuálisan vonzó kell, az átlag feletti. A diszkóban orálozó...


Arról, hogy az átlagosakat állítólag kiröhögik: ez csak egy elborult incel tévképzet. Sehol sem láttam ilyet, nem is hallottam. Nem létező jelenség ez.


Észbe kapni annak kéne, aki még mindig nem veszi észre, hogy ez mindkét nemre ugyanannyira igaz.

És egyébként sem tartoznak a nők senkinek, semmivel. Szabadabbak az emberek még sosem voltak a világtörténelem során. Mindenki azt csinál, amit akar, azzal áll össze, akivel akar. Kár keseregni.

2019. ápr. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ma már nagyon jó gyógyszerek vannak erre a bajra,ami neked van! Keresd fel szépen a pszichiátered és érdeklődj nála!
2019. ápr. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát nem kellene... 😄😄😄
2019. ápr. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!