Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pesten hol vannak olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten hol vannak olyan szórakozóhelyek ahol ismerkedni lehet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy minden hol lehet ismerkedni, de mégis melyik a kedvenc? Hová szoktál benézni ha ismerkedni szeretnél? vagy hol jártál eddig sikerrel? Péntek este szeretnék kicsit kimozdulni, de nem vagyok helyi ezért érdekel.

2019. ápr. 30. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A siker kulcsa a pènztarcád vastagsága vagy egy menő sluszkulcs
2019. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Noken mondom

Szorakozo nelyre szorakozni megyek nem pasizni ...!!!

2019. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Hidd el hogy vannak csajok akik pasizni járnak szórakozó helyre. Azért mert neked van párod, ne viselkedj úgy mintha mindenkinek lenne és mintha neked is öröktől fogva lenne.

2019. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs

Nincs pasim es jelenleg nem is akarok

De ha lemegyunk a baratnoimmel tancolni akkor ne masszon mar rank minden pasi...

Szanalmas h azt hiszik h ha tanc kozben taperol akkor nem jat neki egy tokonrugas vagy pofon utana ne pampogjon ...

Be ha lulunk sem kell rendelgetni a piat mert mi csak alkoholmenteset iszunk

2019. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Instant, BRLYN, Doboz, Dürer esetleg

Ezek a bulinegyedben vannak

Aztán kevésbe jó szerintem, mert környék se a legjobb: liget, remix, rio

Ezek táncolós helyek.

Szimpla kert, Gozsdu kicsit kevésbé "disco", szóval lehet ha nem "csak" táncolni meg smárolni, esetleg egyéjszakást akarsz akkor ezekbe menj.

Én mindig instantba járok haverjaimmal, nekik mindig van ott lány és nekem is fiú ha a akarok. De ezekből nem lesz nagy kapcsolat, ne számíts olyanra

Deákon is amúgy mindig van buli, vagy valyo kikötő, raqpart

Sok sikert

2019. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!