Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, van koztetek akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, van koztetek akinek labfetise van?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor a ferfi vagy a noi labak izgatnak? es miert? a dominancia jelkepet latjatok benne mint a legtobb fiu, vagy a kinezete? ti magatok is szeretnerek, ha a labatok kenyeztetik?:D minden erdekel ezzel kapcsolatban kb, meseljetek
2019. máj. 1. 01:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem zokni és láb fétisem van. 19 éves vagyok. Férfi lábak, hiszen hetero vagyok. Inkább a kinézet. A lába 2x kényeztették, jó volt. Engem a fehér bokazokni izgat. Ha picit piszkos a talpa. Meg persze a talp és a zokni nem tisztán. Ha a fiú egy nap után teszi elém a lábát, úgy elfogadom. :D Nyaltam már talpam, meg szagoltam is.
2019. máj. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Lábam* talpat*
2019. máj. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van olyan lány aki ezt szereti? ez fura.. És milyen érzés? :O Izgató mondjuk ha a párod lefogja a kezeid és az arcodba tolja a lábát amin zokni van és egész nap azt viselte? :O
2019. máj. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem tudom, de en biztos ezt csinalnam kb egy ilyen lannyal :'D
2019. máj. 1. 02:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ebben egy lánynak mi a jó..de ha ezt akarja hát legyen,csak érdekel hogy ez milyen érzést vált ki belőle ..be tud e ettől indulni,nedves lesz e..esetleg annyira tetszik neki hogyha odaül egy férfi és mozog rajta el is élvez a csikló ingerlése miatt? Mert a srácok el tudnak így élvezni azt tudom 😅..meséltek erről egyet és mást haverok 😂.
2019. máj. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ja hogy te lany vagy?:D
2019. máj. 1. 02:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a szagától indulok be.
2019. máj. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a lanyok is furan perverzek, ez most mar biztos :D
2019. máj. 1. 03:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nőként nem fogok talpat nyalogatni.

De nekem nyugodtan csinálhatják.

25N

2019. máj. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is odavagyok a pasi lábért(vagyis igazából a páromét imádom). Szeretem csókolgatni, ölelgetni az arcommal bújni hozzá, masszírozni.

Viszont a lábszagtól felfordul a gyomrom.

2019. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!