Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ebben a kategóriában mely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában mely kérdéseitekre kaptátok a legtöbb privátot?

Figyelt kérdés
Nyugodtan be is lehet linkelni, vagy ha törölték, akkor ide leírni. Milyen emberek írtak rátok és milyen szöveggel? Lett belőle valami?

2019. máj. 1. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Véleményt kértem a péniszemről, mert nem vagyok elégedett vele és kíváncsi voltam más hogyan látja. Arra kaptam jó 25-30 privátot, de a kérdést nyilván törölték rövidesen.
2019. máj. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%-a fiú volt nem igaz? :D
2019. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lány jó ha 2 volt benne vagy 1.
2019. máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudom, de legalább jókat mondtak. 😅
2019. máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2019. máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Van egy valaszolo, aki mindket nemnek kiadja magat PM-ben, es mar rohadt irritalo

Meg tegnap feltettem egy kerdest a szepseg kategoriaban egy teljesen mas temarol, es kaptam privatban egy kerdest, hogy hova szoktak elvezni a fiuk egyuttletkor. 🤷🏼‍♀️ Atomfizikarol is irhatnek ki kerdest, akkor is jonnenek ilyen uzenetek.

2019. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A " 18 éves lány vagyok és nagyon szokott nedvesedni a nunim,ez baj? " kérdésre szoktak irni.

A " 18 éves lány vagyok, a barátom miért nem akarja a popsimba dugni ,pedig én nagyon vágyok rá " kérdés is jól szokott futni...

2019. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdésre, válaszra kaptam rengeteget, amikor azt írtam, kipróbálnám pasival a strapont.
2019. máj. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na erre biztos én nem írtam rád privátot. 😅
2019. máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lábfétises kérdésekre jöttek privátok, de 99%-ban férfitól, ami nagyon gáz... Nagyon, nagyon gáz...

Nem tudom, miért nem tudják sokan kiszűrni, hogy a válaszoló férfi, vagy nő?

2019. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!