Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30+ éves nők! Lefeküdnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ éves nők! Lefeküdnétek egy 20 éves fiúval? Tudnátok élvezni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2019. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Màr megtörtént.


Konkrétan azzal a fiúval élveztem, mivel tetszett külsőre is, stílusra, modorra, stb.is, és jó is volt az ágyban,érzéki és vad egyszerre, tudta mi kell a nőknek.


Egy hasonlóval ismét lefeküdnék, egy kis nyomival, aki csak a szüzességét akarja elveszíteni, természetesen nem.


Vagyis erősen egyénfüggő, de a feltételek megléte esetén nagyon is nyitott vagyok rá.


34/N

2019. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jó volt, kis cuki volt, és figyelmes.

Fiatal gyakornok volt a munkahelyemen.

2019. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, 32 éves
2019. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És hol találtátok a fiút? Leginkabb munkahelyen van erre esély?
2019. máj. 1. 16:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csak a munkahelyen, de ott egésznap össze vagytok zárva, ott esélyesebb.
2019. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, az idősebb (akkor 39) partnerem kifejezetten élvezte velem, és én is vele, elég sokszor is találkoztunk :)

Szal simán lehet, de úgy vettem észre nem igazán szabad tutyi mutyinak lenni, szeretik ha határozott vagy.

2019. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 36 voltam a hölgy kereken 50 (az is 30+) életem legjobb szeretkezései voltak. Ő is így vélekedett róla. Sajnos csak alig egy évig tartott. Nyilván tudtam, hogy ez nem lehet egy hosszútávú kapcsolat, de amíg tartott nagyszerű volt.
2019. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nejem 34 volt amikor egy 21 éves fiúval feküdt le.
2019. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát én 31 vagyok... De minap Csokolomozott le egy 18 év körüli srác... Kicsit furán esett....

N

2019. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!