Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hány menetet bírnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hány menetet bírnátok egymás után kisebb pihenőkkel? Mennyi volt a legtöbb?

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 04:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Kettőt.
2019. máj. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Három de azt már nagyon nehezen bírtam. 31N
2019. máj. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1x volt hogy egy nap 6x akkor gyakorlatilag nem mentünk sehová csak pisi kávé cigi szünet alvazmosás és jöhetett a következő.

De az még nagyon a kapcsolat legelején volt...

Szóval max 2 az ami jól esne egymás után

A 3. Az csak nap záró lenne

2019. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb 4 volt de az utolsót már nagyon nehezen bírtam
2019. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11 volt a legtöbb egy nap.Reggeltől olyan délután négyig.De akkor még fiatalabb voltam.
2019. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3órás volt a legtöbb.

3at de lehet menne több is

2019. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a legtöbb szex 1 nap 9 alkalom volt.. azt mondta párom hogy halálra fog kefélni hát majdnem összejött neki :) 3. alkalomig jó volt, de utána már nem tudtam élvezni se elmenni..
2019. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem értem miért kell egyből privátba baxtatni.. írtam hogy van párom! balfaxok..
2019. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy hölggyel reggel 8.-tól du. 4.-ig szexeltem. 6-7 menetet nyomtunk le, és csak azért fejeztük be mert menni kellett neki a gyerekért az óvodába.Nem tudom meddig bírta volna, de este már írt SMS-t hogy ezt a napot minél hamarább meg kellene ismételni.
2019. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!