Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti belemennétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal hogy 18éves vagyok és még szűz. Viszont úgy adódott hogy van egy csaj aki elvenné a szűzességemet. Ingyen és bérmentve, viszont kamera előtt akarja csinálni. Természetesen maszkot ad így nem lennék felismerhető. Ezzel még talán megbarátkoznék, de nemtudom, úgyérzem hogy az első alkalmam különlegesnek kéne lennie.. Ez jóformán olyan mintha elmennék egy prostihoz és ő venné el.. De közben meg hát már eléggé úgymond kíváncsi vagyok.. Nemtudom hogy belemnjek-e vagy sem. Persze tudom ha bizonytalan vagyok, hagyjam.. Ti mit gondoltok?
2019. máj. 3. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Ha különlegeset akarsz, akkor mi a baj? Kamera + maszk? Rajtam is túltettél. Ennél honnan akarsz különlegesebbet? :D Ha alapból vonz és biztos nem leszel felismerhető és a kamera csak akkor pörög, ha már rajtad maszk és nincs tetkód, anyajegyed, extrém dolog rajtad, nem egyik haverod szivat, akkor ok. Nekem gyanús amúgy. Sztem fent leszel a neten...


N

2019. máj. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Mit akar felvenni azon a 20 másodpercen ami alatt elélvezel?
2019. máj. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsőre? Nem.

Sokadikra? Simán.

2019. máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ne menj bele kihasznál majd
2019. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!