Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is jobb 15 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobb 15 évesen elveszteni mint mondjuk 20 évesen?

Figyelt kérdés
Fiúkra gondolok.
2019. máj. 3. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a jobb, amikor készen érzed magad rá, és meg is van a megfelelő partner.
2019. máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Igen, szerintem a lányoknak is.
2019. máj. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Gyerekként amikor még nem tudsz felelősséget vallani szerintem nem jó


Mert tegyük fel lecsúszik a gumi

Terhes lesz a lány

3 ember életét teszed tönkre kapásból

Saját magad életét és a lányét aki szerettél

Illetve a kicsiét aki nem tehet semmiről

Mert bárhogy is lesz döntve egy lány életét nyomorítód meg


Így is úgy is.

Persze pasik csak legyintenek van abortusz is a világon. Csak arra nem gondolnak egyesek min megy keresztül egy lány egy nő.

És okozhat az abortusz olyan méhnyálkahártya sérülést hogy Soha nem lehet majd gyereke.....


Nem tíltani akarom a tiniket a szextől

De addig amíg nem tud felelős döntést hozni illetve nincs meg az a háttere hogy ne legyen gond ha becsúszik addig szerintem nem kéne szexelnie senkinek max petting orál esetleg anál

Így is rengeteg gyereket vetetek el.

Rengeteg gyerekről mondanak le

Szóval légyen még a tudásod a háttered és Csak azután szexelj.

Ne pedig 15 éves takonyként

25N

2019. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelműen jobb.

Plusz 5 boldog év!

2019. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Nem. Akkor jó elveszíteni, amikor már érzed, hogy készen állsz rá, és van egy NORMÁLIS partnered hozzá. Akkor igen. De addig ne. És ez tök mindegy, hogy 15 vagy, vagy 17, vagy 20... És mindehhez szükségeltetik egy NORMÁLIS hely, idő...

Szerintem várj még vele kicsit, ne sokat, de legalább 1 évet.. Amikor már normálisan fel vagy készülve rá, és fel vagy világosítva a Téged, illetve Titeket érintő nemi betegségekről, és a védekezésről is van némi fogalmad..

Amíg a fentiek nincsenek meg, addig csak marad a jól ismert maszturbálás..

Remélem, tudtam segíteni...

2019. máj. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor jo mikor megtaláltad azt a személyt akivel erdemes elveszíteni. En 16 voltam, nem bantam meg.

L

2019. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

5.vagyok.

Miért kellett lepontozni? Mi? Azt meg felpontozzátok, aki azt írja, hogy kurj amennyi belefér.. Hülye az egész oldal, az is aki kitalálta..

2019. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én emlékszem amikor a gimit kezdtem volt egy dögös 15éves csaj az osztályomban, akinek jó pasija volt már vagy egy éve és szexeltek is rendszeresen. Mindenki irigy volt rájuk.
2019. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!