Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, mondanátok csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mondanátok csak szexpartnernek olyat, hogy?

Figyelt kérdés
Szóval a lányról tudjátok is, hogy abszolút nem közömbös irántatok, de ti elvileg nem akartok komoly kapcsolatot. Ennek ellenére mondanátok neki olyat, hogy folyton rá gondoltok, és hogy nem tudjátok kiverni a fejetekből a mosolyát, és hogy nagyon hiányzik? Egyébként mindig jó beszélgetéseitek vannak. Meddig terjed nálatok egy ilyen viszony?
2019. máj. 4. 01:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert tudnám hogy játszok az érzéseivel, ami elég alja, szemét dolog, ha nem akarok többet annál ami jelenleg van.
2019. máj. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha nem vagyok belé szerelmes akkor nem duruzsolok a fülébe szép szavakat,nem akarok vele kibhaszni.

Csak +baszni.

2019. máj. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint (amennyiben nem játszadozásról van szó) ezek alapján határozottan úgy gondoljátok, hogy a srác sem közömbös?
2019. máj. 4. 02:07
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Ne tedd

Mert könnyen félre értheti.

Esetleg megszeret

És rohadt nagy genyóság ha Valakit magadba bolondítasz csak azért hogy le rántsd róla a bugyit és farokra húzd

Olyan lelki sérülést tudsz ezzel neki okozni hogy többé nem fog tudni megbízni egy pasiban se

25N

2019. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

# 4


Szerintem nem a férfi a kérdező kettőjük közül, hanem a nő, aki abban reménykedik, hogy ha ilyeneket mond a másik, akkor többet érez iránta, mint pusztán szexuális vonzalmat, és esetleg előbb-utóbb lehet más ebből, mint csak szexkapcsolat.

2019. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5#


Ott a pont! Szerintem is!

2019. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A nő orgazmust színlel, hogy megmentse a kapcsolatát a férfi kapcsolatot színlel, hogy megmentse az orgazmusát.
2019. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Domi-nika ***** válasza:

Persze, volt h mondtam ilyet, mert tudtam h a csaj h érez irántam, és h ne bántsam meg ezért ilyeneket is mondtam neki, egy kicsit szédítettem, hagytam h a kis álomvilágában éljen tovább, és h tovább d*ghassam.

Ne láss bele semmi komolyat.


Ha a faszi nem akar komoly kapcsolatot, akkor nem is lesz. Ez csak kicsi játék a részéről.


Hány évesek vagytok?

2019. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a srác nem szeretne bántani.
2019. máj. 4. 11:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok férfi van, aki úgy gondolja, hogy a nők elvárják a szep szavakat és szexkapcsolatban is el kell jatszani a szerelmet. Szerintem ez nem elegáns, mi több amatőr és szemét dolog. Jó eséllyel nálad is erről van szó, mert ha tényleg többet akarna, akkor nem csak a cselédandalito dumát nyomná, hanem lépne.
2019. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!