Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljon egy nő, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon egy nő, hogy ne legyen egy "fabot" az ágyban?

Figyelt kérdés

Gondolom nem csak hangkiadásra gondoltok férfiak, hanem hogy legyen aktív, mozogjon a keze, esetleg csókolgasson, tegyen ő is a ti kedvetekre, ne csak megdugatni akarja magát. Kb kapisgálom? Esetleg milyen más egyéb elvárásaitok vannak?

Pl misszionárius pózban mi az a cselekedet, amire azt mondjátok, hogy na ő nem botként viselkedik?



2019. máj. 5. 10:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én szeretem megtalálni a srácok egyéb erogénzónáit is. Legutóbbi pasimnál misszionáriusban mindig nyaltam és ingereltem a mellbimbóját, mondjuk így hamarabb elment de élvezte 24 l
2019. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én mondjuk szeretek fabottozni is
2019. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb :

Engedje el magát lelkileg és testileg. (egy deci Martini segit).

Hagyja hogy a pasi fel akarja !!! fedezni a testét.

Ha nem akarja magától, akkor krumpli.


De ne kelljen már ABCD pontokba gyüjteni mit tegyen egy lány szex közben, vagy te pasiként ird a homlokodra előtte a pontokat, hogy ő közben el tudja olvasni. De alkohol filccel ird, azt nem mossa le az izzadságod ami a küzdésedtől lesz.

2019. máj. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondja a párom jó vagyok az ágyban,de én sosem tudtam mit takar ez. Szeretem puszilgatni,harapni a nyakát miközben lovaglom,a fülébe sugni izgató dolgokat. Misszionariusban van hogy a hátát karmolgatom finoman,simogatom. Gondolom ezek is rá játszanak. Meg szeretem szájjal is kielégíteni,és utána le is nyelem,tisztára szopom. Nekem ez ösztönösen jön,mert szeretem minden porcikáját és nem tudnék csak ugy “na csináljad” módon aláfeküdni.
2019. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!