KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » A dagi nok miert hiszik azt...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

A dagi nok miert hiszik azt hogyha azt irjak ki instara hogy plusz size akkor azzal menobbek lesznek es vonzoak? Annyi ilyet latni es nem tudom hova tenni đŸ€”

Figyelt kérdés
2019. mĂĄj. 5. 16:55
 1/8 anonim ***** vĂĄlasza:
Tényleg vicces egyébként
2019. mĂĄj. 5. 16:57
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/8 anonim ***** vĂĄlasza:
86%

Szerintem elfogadjĂĄk Ă©s szeretik magukat.

Ez szerintem is megbotrĂĄnkoztatĂł...:/

2019. mĂĄj. 5. 17:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/8 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
MiĂ©rt amikor a tini qrvĂĄnak kint a p.csĂĄja a forrĂł nacibol akkor menƑbbnek Ă©s vonzĂłbbaknak Ă©rzik magukat? HĂŒlye kis szƱzqvĂĄk , mikor meg szexre kerĂŒl a sor fekszenek mint egy tavaszi szellƑ ĂĄltal tĂł tetejĂ©n ringatĂłzĂł fadarab😂
2019. mĂĄj. 5. 17:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/8 anonim ***** vĂĄlasza:
88%

Igen, szerintem egy nƑ, aki elfogadja magát, sokkal vonzóbb.


Ez a férfiakra is igaz, csak kevesen értik meg. Ezért sok itt a picsogó incel.

2019. mĂĄj. 5. 17:31
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/8 anonim ***** vĂĄlasza:
59%

Dagadt vagyok de nem írok ki ilyet nem ajelzƑtƑl leszel vonzó


AmĂșgy vannak nagyon szexi dögös Plus Size Modellel


25N

2019. mĂĄj. 5. 18:22
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/8 anonim ***** vĂĄlasza:
87%
EzĂ©rt az összes dagi nƑt meg kell alĂĄzni ugye? De amikor 14 Ă©ves kislĂĄnyok 20kg vakolattal kirakjĂĄk h #nomakeup #natural akkor az rohadt termĂ©szetesnek fog hatni? :D
2019. mĂĄj. 5. 20:47
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/8 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Hmm imådom a vékony csaj szƱk farmer pårost. A dagiknak a teve pata sem åll jól...
2019. mĂĄj. 5. 21:45
 8/8 anonim ***** vĂĄlasza:
Neked ez a zsĂĄnered. De mĂĄsnak meg bejönnek a dagi lĂĄnyok is. Ami neked csĂșnya azt mĂĄs Ășgy falnĂĄ mint a gundel palacsinĂĄta. Engem pasikĂ©nt a deszka lĂĄnyok jobban zavarnak mikor mĂĄr csak a csontjai zörögnek
2019. mĂĄj. 6. 16:48
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!