Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti is imádjátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti is imádjátok a barátnőtök popsilyukát szagolgatni?

Figyelt kérdés

Fúú, engem annyira felizgat, amikor hason fekszik, lehúzom a bugyiját a kis kerek, feszes seggéről és beleszagolok a popsilyukába.

Annyira izgató,illatos, kellemes illata van annak is, semmi kellemetlen.



2019. máj. 6. 07:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a legjobb :)))
2019. máj. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bele élvezni a legjobb
2019. máj. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pláne tisztálkodás után, tényleg semmi probléma nincs vele, szeretem még kinyalni is, gyönyörködni benne !
2019. máj. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3: Alap, hogy fürdés után, nem is wc-zés után gondoltam:))), bár azután is kitörli babapopsi törővel, nagyon igényes kis csaj:))

Nézegetni én is imádom, meg azt is, mikor háttal ülve lovagol rajtam, akkor a hülvelykujjamat benyálazva be szoktam dugni neki, az első ujjpercig, azt nagyon szokta élvezni.

2019. máj. 6. 07:50
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Az én párom is odavissza van a fenekemért. Számomra semleges, de ha neki ez örömet okoz...

Van, hogy egy filmet végignézek oldalra fekve, vagy hason, ő meg nyalakodik, puszilgatja a hátsóm.

Viszont fürdés nélkül a közelébe sem engedem.


L

2019. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak szólók hogy a baba popsi kendőn lévő balzsamot nem ajánlatos nyalogatni :D
2019. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Közvetlen fürdés után igen, de pár órával utánna vagy esetleg nagy retyó után csak sima törléssel inkább kihagynám.
2019. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6: Azt nem szoktam:D Csak fürdés után.
2019. máj. 6. 13:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is imádom, de ne közvetlen fürdés után már, nem a tusfürdő illatát akarom érezni. :)
2019. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én csak kakálás után gáz?:P
2019. máj. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!