Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Részegen szex! Mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen szex! Mi volt a legemlékezetesebb benne?

Figyelt kérdés
Tegnap este nagyon berúgtunk párommal és akkorát szexeltünk, mint még együttlétünk alatt soha (2,5 éve vagyunk együtt). Nektek is volt már ilyen élményetek alkohol hatására? :D Ha igen, mi volt az este fénypontja vagy amire azt mondod emiatt volt felejthetetlen az élmény? 26L

2019. máj. 6. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

A legemlékezetesebb épp itt reggelizik mellettem .. A többi részletre nem emlékszem.

25N

2019. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak rossz emlékeim vannak róla, az exem sokszor ivott és nem volt jó. A mostani párommal pia nélkül is hatalmasat szexelünk.


N/21

2019. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Mi párommal legelőször is úgy feküdzünk le, hogy piásak voltunk, mert buliból jöttünk haza. Az a szex brutál jó volt, ha lehetne időutazni, biztos átélném újra. Persze azóta is nagyon jó a szex, sőt, ahogy az évek alatt egyre jobban megismertük egymást, egyre jobb lett, de az az első nagyon emlékezetes, mert előtte senkivel nem volt annyira jó. Néha szoktunk amúgy iszogatni és szexelni, én szeretem nagyon.
2019. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Régen volt egy párom 5 évig. Mi soha nem piáltunk, de még kicsit sem. Ő viszont három havonta jött haza munkahelyről, a sarki boltba vett egy üveg Martinit és Bikavért. Hazahozta és egyedül kb éjfélig betolta.

Na ami ilyenor nálunk volt, az brutál élmény és emlék.

Mindenhonnan jött belőle minden :-). Igy leirva idegeneknek biztosan furcsa, de ilyesmit azzal átélni csak !!! 3 havonta egyszer, eszméletlen jó, mocskos perverz de óriási élvezet.

2019. máj. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legemlékezetesebb az volt, hogy hál' istennek nem állt fel a farkam. Ugyanis egy szerelmi bánat miatti poharazgatás hozománya volt a csaj, és szegénykém bűnronda volt. Ezt viszont csak másnap reggel vettem észre, amikor az ágyában ébredtem.
2019. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
huu volt sok... 29f
2019. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alap kérdésre válaszolva: a gyerek.
2023. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ÉrettFfi ***** válasza:
Rossz emlék. Pének, szombat, vasárnap panzió férjes nővel. Péntek este belenéztem a céges levelezésbe és kiborultam idegileg. Nm tudtam aludni fáradt voltam másnap. Délután Balatonfüredi bornapok ahol bár nem túl sokat ittam de kiütött. Este dugás közben lankadtam élvezéés néélkül és a lankad faszról lecyúszott az óvszer. Nem tudtuk kivenni. Vasárnap reggel idő előtt elhagytuk a panziót irány haza Pestre. Nőgyógyász vette ki. Rossz emlék de nem lehet elfelejteni.
nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!