Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan erhetnem el a huvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erhetnem el a huvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés

25 vagyok, komoly kapcsolatban, a parom hihetetlenul jo az agyban, nem ezzel van problema.... nekem meg soha nem volt huvelyi orgazmusom. A baratom tobbszor csinalt mar g pont masszazst nekem, amikor jott is az a "bepisilos" erzes, de megsem tudtam elelvezni, hiaba volt amugy igen elvezetes, a csikom ingerlese nelkul nem mentem el. Tenyleg minden no kepes a huvelyire? Vagy vannak olyanok mint en, akik csak csikloval? Ketlem h a partnerrel lenne problema, tenyleg isteni finom ujjai, nyelve van, mindent megtesz.

Esetleg tipp olyanoktol, akik ugy voltak mint en, de vegul sikerult?

Koszi!



2019. máj. 6. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem minden nő képes hüvelyi orgazmusra.
2019. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Az exem is azt hitte, az előző pasija hihetetlenül jó. Aztán 34 éves volt, amikor velem volt először hüvelyi orgazmusa.

A helyezet az, amíg nem tudjátok milyen az amikor tényleg jó a szex, addig csak azt hiszitek, hogy jó, mert nem tapasztaltátok még, milyen amikor tényleg kielégítő a szexuális élet.

2019. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kosz utolso de mint mondtam a pasim valoban jo. Volt "szerencsem" mar benakhoz, o nagyon jo.
2019. máj. 6. 09:23
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Nyomhatod rám a 0%- okat, de attól még csak a megfelelő partnerrel lesz hüvelyi orgazmusod ;)! 9.18 voltam
2019. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha annyira segitokesz lennel, pl tippeket irnal le, hogy mitol vagy te olyan nagy puncimagus. Vagy milyen erzesre kene fokuszaljak, mit rontunk el? Ehelyett idejossz kerkedni. Erre nem kivancsi senki. Szeretem a baratom es ha sosem lesz huvelyim akkor is vele maradok, ez csak egy jo dolog lenne, foleg ha vele jonne ossze eloszor. Ennyi.
2019. máj. 6. 09:27
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

Azt próbáld megérteni, higy írhat ide bárki bármilyen tippet, biciklizni akkor is csak gyakorlatban lehet megtanulni, nem elméletben.

Ha ti nem tudjátok összehozni, arról nem én tehetek.

Tényleg a megfelelő partner kell hozzá!

De oké, elmondom a tippeket, amiket már te is tudsz és ettől működnie kellene, de ha eddig nem működött köztetek, ezutan sem fog.

Sok sok előjáték, nagyon nagyon felfokozott izgalmi állapot, jó érzék, odafigyelés a partner részéről, ezek az alapfeltételei! Ugye nem mondtam újat?

2019. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2019. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem nem mondtal. :D sot meg annyit se mint egy atlagos oktatovideo:D szoval hagyjuk.
2019. máj. 6. 09:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem néha sikerül, néha nem sikerül elérni (partnerváltás nélkül...) Azt gondolom, hogy azon múlik, mennyire vagyok kikapcsolva, mennyire vagyunk egymásra hangolódva, épp mekkora a szenvedély. De alapvetően nem nagyobb élmény, mint a csiklóorgazmus, sőt.
2019. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia. kell nyílván a megfelelő partner és hangulat mellé a felfokozottság. És mellé azt is tudni kell ,hogy van nő aki nem képes hüvelyi orgazmusra. javaslom neked amely sok témával foglalkozik: ébredő szexualitás blog. Youtube csatorna van és sok mindent elmond mint nő.
2019. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!