Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek az Elite Pain féle, kemény bdsm videók?

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem

Az számomra túl durva...

Elit Pain-től talán 2-t láttam olyat amire azt mondtam oké ez tetszik vállalható

A többit az első 5 perc után ki kellett kapcsolnom mert számomra nézhetetlen.

Ezek a lányok kb 100.000 Ft-ot kapnak egy ilyenért és bszus amit művelnek velük hát inkább jobban járnak ha le feküdnének 2-3 pasival aztán még lenne az A 100.000

De Elit Pain haza vágja még nyomorítja Testileg és Lelkileg ezeket a lányokat.

Vannak mazoischta ismerőseim. Még Nekik is sok volt az amit csinál a csávó.

25N

2019. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Ui. Sokszor elfogott az az érzés hogy valami Nem stimmel.

Mintha nem igazán lenne legális amit művelnek..


Sok BDSM videót láttam már keményeket is

De Elite Pain egy külön kategória

2019. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát asszem le is akarják ültetni most a faszit.. Amúgy tényleg túl durva férfiszemmel is, viszont van egy-kettő ami nekem valamiért nagyon bejön. Mondjuk a hatos wheel of pain pl, nagyon szép az a csaj...
2019. máj. 6. 17:01
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Hát nem is csodálom ha le akarják ültetni.

Igazából csúnya lányt még nem láttam a videóban.

Mint mondtam van olyan videók a ami még nekem is tetszik lehet h több mint 2

De túlnyomó többségben le veri a biztosítékot.

Számomra már nem BDSM ami ezekben a videóban van. Hanem egy nagyfokú szadizmus kínzás ez nézni de átélni se élvezetes.

És nincs az a pénz amiért elviselném a testi lelki sebeket amit ez a csávó okoz

Akkor már inkább lenyomok 1-1 éjszakát 2 pasival és megvan az a pénz. De nem kell hetekig a sebeimet nyalni és rettegni h mélyüknek lesz örök nyoma

2019. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Kispályások vagytok...

Csak egyvalamit mondok: BME Pain Olympics.

2019. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem bejön (lány vagyok)
2019. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, de szerintem ez már túl durva. Egyszerűen nem értem, hogy ember hogy lehet képes ilyet egyáltalán megtenni. Az oké, hogy BDSM, de az arról szól, hogy addig megy, amíg azt mindkét fél élvezi. Amit ezekben csinálnak, azért nem lehet elég pénzt fizetni. Ezek a lányok nyomorékok lesznek ezek után, szerintem nem tudják, hogy mire vállalkoznak nevetséges összegért. Igazából a pasi elmeállapotával van nagyon komoly baj, érző ember eleve nem képes eddig elmenni, nem tudna ilyen szinten másnak fájdalmat okozni. Ez a szadizmus csúcsa, amit a nácik csináltak utoljára. Megértem ha le akarták csukni, de mivel vannak új részek, ezek szerint valahogy csak megúszhatta, pedig inkább elmegyógyintézetben lenne a helye, azok alapján a képkockák alapján amit bennehagytak a filmekben a forgatásos részekből.
2019. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg eléggé meg lett hurcolva, a “művészúr” új videói sokkal softosabbak a rendőrségi ügye után

A lányok pedig nem hiszem hogy ne tudták volna mire vállalkoznak, tekintve hogy teli van az internet a filmjeikkel

Amúgy a filmek vágva vannak, a végükön pedig általában van még egy interjú is a szereplőkkel, beszélgetnek viccelődnek egymással

A filmjeik nagyobb része belefér, viszont 2-3 mindenképp van ami már tényleg sok és horribilis nézni

2019. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elite Pain, egy beteg állat. A szülei/nagyszülei, biztos ÁVÓ-s verőlegények voltak, az Andrássy út 60-ban.
2020. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!