Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik az elfenekelés. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az elfenekelés. Ez ugye nem probléma? Van ezzel más is így? Lányok, kort is írjatok kérlek

Figyelt kérdés

2019. máj. 6. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy téged, vagy Te másokat!
2019. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Természetesen engem :D
2019. máj. 6. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene! F.
2019. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy feszes kis feneket én is szívesen éreznék néha a tenyeremben. Csatt, csatt, popsi pacsi, kis simi, kis puszi aztán csatt megint :-)
2019. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik, mint tini nem annyira mint most ;) 18L
2019. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Imádom én is! A volt tesitanárnőmtől kapom, rattan vesszővel meg fakanállal. Jó erősen ver, nem kímél, kegyetlenül szenvedek a pálcázás alatt, de utána felemelő az érzés.
2019. máj. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
54%
Tetszik 30/nő
2019. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem kapod meg és borzasztóan vágysz rá, de senki nem adja meg neked, úgy már gáz 😔 imádom. Imádnám azt is, ha monoton lenne és minden nap x időpontban kikapnèk. Imádnám térdre fektetve...imádnám, ha rossz lennèk és hetekig nem tudék ülni és miközben ezt írom is fel vagyok izgulva (feleslegesen).

(Persze más perverzióim is vannak, de nekem ez a fétisem)


24/L

2019. júl. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!