Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés ha szopnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha szopnak?

Figyelt kérdés
Le lehet szavakban írni?
2019. máj. 9. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagyon jó..
2019. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jó, nagyon jó :D
2019. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Transzba ejtően jó érzés.
2019. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
A leggyengédebb kedvesség, amit egy nő adhat egy férfinak. Elolvadsz Benne, eltűnik a világ, és átránt egy másik valóságba. Amikor magadhoz térsz, azt sem tudod, hol vagy. Már persze ha jól csinálja.
2019. máj. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Túl misztifikálni azért nem kell, Nagyon kellemes érzés, de a puncinál nincs jobb.


A szopásban az a jó hogy a brén érzed a nyelvét az ajkait, és amikor oda nézel látod a szemeit, na az az érzés az ami azt mondja hogy én vagyok a legszerencsésebb, én vagyok a világ királya.


puncira lefordítva a hasonlatot - az univerzum királya :D

2019. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért jó, mert nem én irányítok, hanem a nő. Az benne az izgalmas, hogy én nem mozdulok, hagyom, hogy megtörténjen. Így egyébként egy kicsit átélem a női szerepet. Várom, remélem a gyönyört, nem teszek érte semmit, próbálom kitalálni, mi történhet, mert az érzés diffúz, nem tudom lokalizálni.
2019. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Isteni!
2019. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!