Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ti élvezitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti élvezitek az egyéjszakás kalandot?

Figyelt kérdés

Egyszer volt benne részem, de azt mondtam, soha többet! Nem voltunk piásak, random jött a dolog. De egyszerűen az a bénázás, az a nem egymásra érzés, és "figyelmetlenség" valahogy nagyon nem volt jó.


Lányok, ti ha nem piásan, hanem tiszta fejjel csináljátok, tudjátok élvezni? El tudtok lazulni?


27N



2019. máj. 9. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Én szerelem és eljegyzési gyűrű nélkül, nem adom a virágom!
2019. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó, de ezzel a hozzászólással nem adtál választ a kérdésemre. :D
2019. máj. 9. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvezem
2019. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, én teljesen át tudom magam adni az érzésnek, de persze ez meglehetősen függ a partnertől, ha figyelmes, akkor nagy élvezetes tud lenni. Van ebben valami izgalmas. Bár most szerelmes vagyok egy srácba, és nagy valószínűséggel folyton ő lenne a fejemben akkor is, ha lefeküdnék valaki mással. Amikor nem volt még ez az érzésem, akkor a legtöbb ilyen alkalmi partneremmel jól rá tudtunk hangolódni egymásra.
2019. máj. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!