Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexi fehérnemű első alkalomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi fehérnemű első alkalommal gàz?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok és ha majd lesz barátom és eljutunk addig, hogy szeretkezzünk, akkor is lehet rajtam szexi fehérnemű? Én akkor is hordok, ha nincs pasim, ilyen az alap stílusom.


Csak azért kérdezem, mert első alkalommal lehet, hogy fájni fog, vagy abba is kell hagyni és nem gáz, ha én meg szexi fehérneműbe nyomulok ott, közben meg szexelni se tudok akkor még?



L.


2019. máj. 10. 00:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Dehooogy... hajrá! :P
2019. máj. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Miért lenne?! Úgy is lekerül mire a behatolás jön.
2019. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

többnyire ilyen átlátszósakat szoktam venni, de nyilván van sokfélém, viszont szexi alatt ezt értettem és lehet h első szexhez túl sok, mert ilyen szettekben lehet hogy nem illene bénázni szex közben/ előtt.


de akkor felveszem. ha már úgyis megvannak.


[link]


[link]


[link]

2019. máj. 10. 01:19
 4/31 A kérdező kommentje:

2-es:


azért, mert szeretném, ha rajtam maradna pl egy szexi harisnyatartó, combfix.

2019. máj. 10. 01:22
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Oh wáó, ilyenjeid vannak? Ezzel inkább tényleg várj :)
2019. máj. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
ugye? mert a 6., 8., 100. szexnél persze h felveszem, de béna szűzként a barátom alatt lehet, hogy nem lenne a legjobb választás. Kis esetlen őzike effekt kb...
2019. máj. 10. 01:27
 7/31 anonim ***** válasza:
Szerintem az első szett oké. De a többivel még várj!
2019. máj. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

Szűzként ez a röhelyes kategória. Az én ízlésemnek inkább qrvás, mint szexi, de nyilván nem nekem kell készülődnöd, nyugodtan vedd fel.

32/f

2019. máj. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

vagy egy kis egyszerű, aranyos fekete babydoll jobb első alkalommal? nekem ez van meg

vmi szépet mindenképp szeretnék viselni


[link]

2019. máj. 10. 01:32
 10/31 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz. De ezek a ruhák meg is vannak neked?
2019. máj. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!