Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori a többszörös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a többszörös orgazmus?

Figyelt kérdés
Csak egy pasival voltam az életemben (most a férjem), úgyhogy nincs összehasonlítási alapom. De szex közben minden alkalommal orgazmusom van. És ha maszturbálok akkor viszont többszörös. Eddig csak a kettő ment, de kb egy hónapja minden alkalommal megy a 3 is. Ez megszokott?

2019. máj. 10. 19:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzáírni, hogy 26/N
2019. máj. 10. 19:56
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
nekem nagyon ritkán de szokott lenni 2 vagy 3 orgazmusom egy szex során
2019. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Sok lány/nő képes rá de ahhoz egy erre alkalmas férfi is kell!
2019. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És még csak annyi, hogy ez nem felajánlás volt, csak kivácsi voltam :)
2019. máj. 10. 20:17
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem masztizaskor csak egy van, utána túlérzékeny vagyok. Viszont szex közben, ha a srác jól bírja, és jó a nyelve is, akkor 6-7szer simán el tudok menni.
2019. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is többször szoktam. Úgy kétszer akarom, van, hogy 3-szor. Annál többször is lehet, de az már nem esik jól. Amikor kezd abbamaradni, feszítsd meg az izmaid, és akkor kezdődik elölről. Meg ha engem ujjaz, és közben nyal, akkor nagyon sokáig szoktam tőle élvezni. Csak neki már fárasztó egy idő után.
2019. máj. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fiatallányka ***** válasza:
31%

Nekem a jelenlegi párommal mindig többszörös orgazmusom van, hihetetlen de úgy tűnik megtaláltam azt az embert akivel az ágyban (is) teljesen egymásra tudunk hangolódni.

Előtte egy sráccal volt meg a többszörös, de vele nagyon ritkán.

27/N

2019. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Én egy szex során kb 5-6 x élvezek el, nem szoktam kihúzni a farkam, csak pár másodperc pihenő kell, utána minden ugyanúgy megy tovább mint az első élvezés előtt.



Nem tudom mitől működik ez így nálam, talán leginkább adottság, én legalábbis sosem gyakoroltam ezt tudatosan.

2022. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!