Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ki hány százalékban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ki hány százalékban tudja megsaccolni hogy melyik csajnak milyen a puncija?

Figyelt kérdés

Oké hogy megbeszélitek egymással, hogy kinek milyen a melle, lába, segge stb, de azt is hogy milyen lehet a puncink?

És ha összejöttetek egy csajjal olyan volt neki mint ahogy elképzelted?


2019. máj. 13. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt már olyan,hogy azt hittem babapuncija van,de kiderült,hogy rendkívül cafrangos.
2019. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet furcsa, de egyszer filóztam rajta, hogy milyen puncija lehet a csajnak, akit épp fel akarok szedni.

28F

2019. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, ugyanúgy kell megdugni az összes fajtát.

Volt régebben egy oldal, ahol egy fotó alapján kellett megtippelni, hogy az adott csajnak milyen puncija van, bár ott arra kellett tippelni, hogy szőrös vagy borotvált, vagy fazonos, stb. Az vicces volt, csak megszűnt. Ott kb 3-ból egyet el is lehetett találni, persze voltak nyilvánvalók, de nem mindegyik.

2019. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán szoktam ezt saccolgatni.

Lekerül a bugyi, megy be a kuki... Mit kell ezen még ragozni? :)

2019. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb. Mint ti, hogy mekkora a f@rkunk. :)
2019. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy van olyan, aki biztosra mondja mindenkinél, hogy milyen. Tippelni lehet, vagy bejön, vagy nem.
2019. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok, bocsi épp a legfontosabb szo maradt ki:

"egyszer SEM filoztam rajta, hogy milyen a puncija..."

2019. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek a kérdések olyan viccesek.

Az összes pi.a ugyan olyan csak a keret más.

2019. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én néhányszor próbáltam már megsaccolni, de gyakorlatilag megsaccolhatatlan😁, komolyan.
2019. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!