Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engem miért büntet azzal az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért büntet azzal az élet hogy nem juthatok szexhez?

Figyelt kérdés

Nekem nem jön össze senkivel sem. A vicc az az hogy még prostival sem, vagy lemondja, vagy indulás előtt nem veszi fel.

Úgy érzem hogy nekem nagyon nem akarja az élet hogy női test közelébe kerüljek, és végre rendszeresen szexelhessek 24 évesen.

Más már tiniként több százszor szexelt, én meg.....:(

Mi az oka annak ha valakit "eltilt" az élet a szextől?

Pedig sokat erősítek, sportos vagyok, magas. Volt is olyan lány akinek bejöttem, de valami akkor is közbejött, hogy ne tudjunk szexelni.


2019. máj. 13. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:

"Pedig sokat erősítek, sportos vagyok, magas. Volt is olyan lány akinek bejöttem, de valami akkor is közbejött, hogy ne tudjunk szexelni."


Na kb itt van a hiba, leírod ezt de valszeg egy kis dagi csunya fiú vagy, a másik az, hogy a lányok többsége "csak úgy" nem szexel senkivel.. inkább próbálj meg egy barátnőt keresni ahelyett h prostiznál, azaz prosti.. ez is elég kamu szagú nem hiszem h 10 esetből 10 esetben lemondaná a prosti a szexet.. szerintem ez egy troll kérdés volt szóval megy a jelentés, mások is tegyék ezt.

2019. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Eddig csak 2 prostit hívtam fel. De majd tovább próbálkozom.

Nem vagyok dagi, sőt!


Sajnos valós kérdés...

2019. máj. 13. 21:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Torodj bele. Ilyen nincsen. Tolem eddig meg mindenki csak szexet akar, pedig nincs rossz szemelyisegem. Szoval alukalj, es majd egyszer, egy szep napon ugyis megszunik ez az "atok"!:D
2019. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Téged és naponta 25 embert ezen az oldalon.
2019. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg van ilyen, igaz még prostira nem vetemedtem (valószínűleg az fog következni), de akárhányszor próbálkozok, mindig közbe jön valami. Nem akarom most részletezni, de a haverok akiknek meséltem, már ők is azt mondták, hogy ilyen nincs...

Nem hiszek a spirituális dolgokban, de sokszor már tényleg azt hiszem, hogy el vagyok átkozva, normálisan nézek ki, adok magamra, szerencsére az anyagi háttére sem panaszkodhatok, de nem akar összejönni sem kapcsolat, sem szex, mindig az utolsó pillanatban következik be valami.

Szintén 24 évesen mint a kérdező...

Szintén 24 évesen mint te...

2019. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Valami mindig közbejött.


Mondjuk én hiszek a spirituális dolgokban, horoszkópot is elemzek hobbi szinten.


Az én esetemben a következő a helyzet:


5. házban befoglalt jegy Skorpió, Mars-Szaturnusz együttállás, Déli hcs., Plútó a Mérlegben 29° (anaretikus fokon áll).


Általában a 30 feletti szüzeknél a következő mintákat figyeltem meg:


Szaturnusz 5. ház (nagyon visszatérő, talán ez a leggyakoribb)

Retrográd Mars, főleg Halak jegyben

Mars 12. ház

Vénusz kvadrát Uránusz

5. ház uralkodó bolygója a 12. házban

Rák vagy Halak aszcendens

2019. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy összességében vagy visszataszító
2019. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem szexelsz. Legalább nem leszel nemi beteg. Pl HÍV fertőzött . A felelőtlen össze vissza szex halálos veszély. Sokkal nyugodtabban élhetsz . Ne kockáztassam nem éri meg hogy le fekszel valami nővel utánna meg tönkre megy az életed.
2019. máj. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 29 évesen ugyan itt tartok ! Annyi különbséggel hogy prosti hívásra még nem készültem fel! Még várok egy normális nőre , hátha segít valaki elvenni a szűzeségem szimpátia alapján , és nem pénzért.
2019. máj. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Arra várhatsz, Jóska....
2019. máj. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!