Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vékony testalkatú fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony testalkatú fiúk találhatnak barátnőt?

Figyelt kérdés

Én sajnos ilyen vagyok, hiába erősítek évek óta, és eszem sokat. Alig változott valakit.

Gondolom ez is az egyik oka hogy nem találok barátnőt.

190 cm magas vagyok és épp hogy elérem a 70 kilót.


2019. máj. 14. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Egyél többet akkor
2019. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem a tested vastagsága számít, hanem a pénztárcádé! A mai nőket a fajfenntartás nem érdekli, így nem számít az erő, a védelem, vagy a dominancia - a létfenntartás annál inkább fontos, tehát a társadalmi helyzet és az anyagi jólét biztonsága. Ha keresel annyit, hogy nekik ne kelljen dolgozni és legyen aki főz, most takart helyettük, akkor lehetsz akármilyen. Egy gazdag pasi mellett a nőt az sem érdekli, ha nap mint nap féhülyére verik - a lényeg az anyagi haszon valamint a kényelmes és transzparens (Facebookon, Instán megosztható) élet.
2019. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 nálad hatalmas gondok vannak 😂
2019. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
figyi, te meg jobb eset is vagy. en ugyan ehhez a magassaghoz 83kg vagyok es meg mindig mindenki 70re tippel:D ez azert mar neha fajo :D hiaba eszek, edzek, semmi, polon at nyomtalan minden.
2019. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a fejedben van a baj nem a testeddel...
2019. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz körül. Ha látsz vékony pasi mellett barátnőt, akkor igen, találhatnak.
2019. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!