Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, hogy egy lánnyal együtt mentetek be a wc-be és végignéztétek ahogy vécézik? Izgatna titeket a dolog?

Figyelt kérdés

2019. máj. 14. 14:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem volt, de ha egy szexi csaj pisilne, végignézném. Aztán csinálnánk pár dolgot :D
2019. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Miután normális kapcsolatunk van, és a párom úgy lett nevelve, hogy igenis a nő is ember, ugyanúgy mint a pasik kakil, fingik, böfög néha, tök természetes az, hogy ha bent van a mosdóba, bemegyek pisilni, vagy fordítva. De ez nem izgató, hanem természetes dolog.
2019. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos nem volt de jó le ne
2019. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Engem nagyon izgatna a dolog. Tetszene olyan lány, akivel néznénk egymást közben.
2019. máj. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 kisördög1 ***** válasza:
54%
Volt hogy együtt mentünk be, de nem pisiltünk, másképp élveztük egymást.
2019. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%
Egyik exemmek sokszor fogtam a kezét mikor kakilt is :) fel is izgultam rá, főleg mikor nagyokat nyögött, akkor is izgató dolog ez, intim szituban látni akit szeretsz! legutóbbi exem csak 1x engedte meg, hogy bemenjek vele mikor nagywécézett , sajnos, de pisilni többször láthattam . F/33
2019. máj. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
én imádok hányni, nagy bulikba sokat iszok és ha felszedek csajokat akkor együtt hányunk tartjuk egymást bemegy a bokorba pisilni meg ilyen
2019. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
#17 nagyon viccesnek kepzeled magad !
2019. jún. 8. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
27%
A hülye kérdező hasonló színvonalú és komolyságú választ érdemel, ha ez neked nem tűnt volna fel te gyökér
2019. jún. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!