Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti hogy reagáltok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti hogy reagáltok, ha nem felel meg az elvárásaitoknak a kiszemeltetek pénisze, ha oda kerül a sor?

Figyelt kérdés
Együtt tudnátok lenni évekig olyannal, ha a szexet nem élvezitek vele emiatt?
2019. máj. 16. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Komolyan ilyen hülye kérdést teszel fel nőknek? Ha a szex eleve rossz, akkor a kapcsolat is... és a nők nem szeretik ha kicsi, csak nem vallják be.
2019. máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Hát nekem elvárásom nincs

1x volt olyan hogy megijedtem... és ahogy megláttam egy mini szívroham és mondtam neki h ne haragudj a szex nem fog menni túl nagy vagy ...

Igazából csak orál volt

Bár Ő kapcsolatot szeretet volna nekem is szimpatikus volt a gyerek. Még hát na megkívántuk egymást csak azt hittem ki esik a szemem... Nem is volt téma köztünk a szex vagy a pénisz méret dolgok mert egymást akartuk megismerni a kémia működött csak odalent nem passzolunk.

2019. máj. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat nemkem a 16 is nagy ha durvábban szeretném. Egyszer volt 16-bal kisebb. De még 12 évvel ezelőtt mikor meg 19N voltam. Sose kérdeztem meg egyiktől sem mekkora neki.Mondjuk az elsővel soha nem is élveztem a szexet mert gátlásos voltam. A többivel azért jobb volt. 17cmnél nem volt nagyobbal dolgom.


31

2019. máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
#1 ha nem vallják be akkor honnan tudod?
2019. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem bántanám miatta, szakítanék valami más indokkal, mert a jó szex nagyon fontos nekem, és ha nem éreznék semmit belőle, akkor élvezni sem tudnám(sajnos volt ilyen, 9-10 centi lehetett max állva, és persze vékony is volt). Nem mutattam akkor sem, hogy bajom van a farkával, nem akarok én senkinek fájdalmat okozni.
2019. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is volt egy kalandom egy férfivel , kb 15 cm volt neki! Nem volt jó a szex így megszakítottam a dolgot. De mást mondtam neki hogy ne okozzak neki későbbi onbizalomhianyt a mérete miatt!
2019. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!