Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az elso szexualis elmennyel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso szexualis elmennyel kapcsolatosan szeretnek kerdezni. Ti hany evesen ajanljatok vagy hany evesen vesztettetek el? Es igaz pl. Hogy minden folyik? Erre mi a megoldas?

Figyelt kérdés

2019. máj. 16. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
16 evesen vesztettem el. szerintem 16 eves kortol ajanlott, mert ugy fejben is jobban felkeszultebbek vagytok es adott esetben magatokat is jobban ismeritek. fontos, h olyan ember legyen a partnered akiben maximalisan megbizol, foleg, ha lany vagy. minden folyik? ezt nem ertem.
2019. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint az első. Annyit hozzátennèk, hogy ha undorodsz a testnedvektől akkor mèg lèlekben nem állsz teljesen kèszen a szexre, mert az a velejárója
2019. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

18 fölött, inkább 20 fölött.

Nem az első aktus az első szexuális élmény, remélem.:) Az első csók és az első aktus közt teljen el 3+ év, mert egy csomó dologról lemaradsz akkor, ha nem.:)

2019. máj. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Nincs olyan hogy mikor ajànlott!

Akkor veszísd el, amikor testileg-lelkileg készen álsz rá.

Szerintem az a fontos hogy ne egy jött-mentel történjen meg. Hanem olyannak akiben megbízol és tényleg szeretitek egymást!

Jó nyilvàn, nem azt mondom hogy 12 évesen! Mert az se egészséges!!!

De szerintem nincs ajánlott idő.

Én 17 éves voltam! Most is együtt vagyunk. 😆

És nem folyott össze vissza semmi😂

Volt egy kis maszatolás,de ne úgy képzeld el hogy folyik a vér , mint csapból a víz..

2019. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
17 voltam és nem fájt nem vereztem. Persze ezt nem tudhatod előre szerintem tegyetek le egy törülközőt az ágyra a biztonság kedvéért. (De ne fehéret)
2019. máj. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Édes Istenem!

"Ajánlott"

És ti szexeltek?

Hát ez komoly!

Akkor ajánlott, ha testileg, lelkileg felkészültél rá, van egy partnered akit szeretsz, de mindenképpen megbizol benne.

Nincsenek számok!

18 évesen is lehetsz éretlen rá, de elöbb is lehetsz felkészült.

Nem vagyunk egyformák! Hál' Istennek!

2019. máj. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Amikor lelkileg-testileg megértél rá. Én majdnem lefeküdtem valakivel 16 évesen és őszintén megmondom, örülök, hogy végül nem akkor történt. Kb alig volt fogalmam bármiről is, iszonyat rossz emlék lenne, ha megtörtént volna.

19 évesen vesztettem el, tőlem jóval idősebb férfival, de nagyon jó emlék.

A minden folyik alatt nem értem mire gonolsz. A testnedvekre? Úgy a jó. Ha még undorítónak tartod, akkor nem állsz készen a dologra. A vérre? Nem mindenki vérzik és a mennyisége is változó. Én nagyon szűk vagyok, de egyáltalán nem véreztem. Van aki kicsit vérzik, van aki jobban, de nem kell nagy dologra gondolni.

Szerintem ameddig ilyen kérdésej vannak benned, addig nem kell szexelni, ráérsz még.

Én nem vagyok konzervatív, a legkisebb mértékben sem, de szerintem 18 előtt még nagyon gyerek az ember. A saját érdekében nem érdemes még szexelni. Sokkal jobb lesz úgy, ha felnőttként, tudatosan állsz a dologhoz, mint kérdésekkel/félelmekkel nekikezdeni. Szerintem.

2019. máj. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A 7-eshez kapcsolódva eszembe jutott, hogy nem írtam le magamtól, mert nekem ez egyértelmű: amikor jobban vágysz rá, mint amennyire félsz tőle. És ez minden körülményt magába foglal, amit ezért nem kell részletezni külön.
2019. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudod #7-es nagyon nem vagy tisztában az élettel. Nem konzervativ vagy, sablonos.

Persze. Ilyenek is kellenek. De az élet sohasem vagy fekete, vagy fehér. Ez a 18 év alatt gyerek? 😱

Kezdődik a felismeréssel. Azutan jönnek a kérdések, felfedezések.

Életed végéig tanulsz.

Gondolom, azért kérdez mert érdekli.

Nem holnap bárkinek széttenni. Mert hogy irod/irjatok addig ne csinálja amig kérdései vannak. Miből gondoljátok, hogy rögtön a közösüléssel akarja kezdeni? Bugyuta a kérdés, de inkább látom a kiváncsiságot benne. A tapasztalanlanságot.

Valamikor el kell kezdeni. Nem lehet elvarni, hogy kisdoktorit irjon elöbb belőle. De az alapokkal jó ha tisztában van. Mert lássuk be! Az "első"-nek meghatarozó ereje lesz az elkövetkezendő életében.

2019. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem sablonosság, cica, ezek tények. Gondolj csak vissza: 14-16 évesen meg tudtad volna úgy élni a szexualitást, mint most? (Már ha most igen😀)

Ha semmivel sincs tisztában az ember, fél tőle, úgy van vele, hogy csak essünk túl rajta, akkor szerinted jó élményként fog megmaradni? Csak ránézek a kérdező kérdéseire és süt róla a bizonytalanság, tudatlanság. De ez nem baj, ez a fiatalsággal jár. Viszont jó esetben 18-20 éves korára rengeteget fog érni, teljesen más lesz a hozzáállása. Hidd el, ez nem csak az én véleményem, az összes barátnő/ismerős azt mondja, hogy biztosan vártak volna még vele legalább 18 éves korukig.


Egyébként nekem édes mindegy, mit csináltok hány évesen 🤷🏻‍♀️

2019. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!