Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mivel lepnétek meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mivel lepnétek meg a partnert? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mivel lepnétek meg a partnert, ha csábítás a cél, és nagyon emlékezetessé szeretnétek tenni az együttlétet, szexet? Csábitó fehérneműk, combfix? Előtte finom vacsora?

2019. máj. 17. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Ha már meg van a partner hova csábítsam

Nyilván a szexi kiegészítők alapok..

Szomorú hogy sok pasinak egy szexi fehérnemű, hálóing ,combfix, fűző csizma már Extrának számít és meglepetésnek. Az ágyban nincs helye prüdériának ott szajhának és mocskosnak kell lenni mind ezt úgy hogy végig Nő maradj és a partnered tiszteljen és imádja minden porcikád.

N

2019. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nő vagyok, szerintem extra a szexi fehérnemű, a combfix pláne. Mondjuk én hétköznap nem öltözöm k.u.r.vának.
2019. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
felhőcskedenagyonokosaztamindentnagyontudjahogyankelladolgokattúlmagyarázni.
2019. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Extra szexi fehérneművel, amit elérnék hogy átnedvesedjen mire jöb a partnerem. Hozzáadnék az összképhez valamit amiről tudom hogy izgul rá, pl cicaszemek, 2 copfba fogott haj, meghagyott szőrcsík a puncimon stb. Előtte közvetlen nem biztos hogy jó enni, én magamon legalábbis azt tapasztaltam.
2019. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vacsora az a helyszíntől, programtól függ. Amennyiben előtte elmentek valahová, akkor egy könnyű vacsora élvezetes lehet. Mire eljuttok a hálószobáig, addigra már nyoma sincs.

Amennyiben otthon várod, nemigen jó, ha nagyon bekajáltok, utána nem esik jól az aktív mozgás. Sok esetben viszont, fordítva jobb. Azaz kiadós szex után megéhezik az ember. ;)


Szexi fehérnemű?

Ez sokszor volt már itt kérdés. Tévhit, hogy minden pasinak bejön! Én magam is meglepődtem ezen, de a férfiak harmadának, negyedének van erre igénye. Néhányan kifejezetten utálják, ha k.nénisre veszi a párjuk a formát. Egyeseknek teljesen közömbös a ruha, még a fehérnemű is.

Ha már ismered a partnered, akkor már tudhatod, rá, milyen hatással van. (vagy tapasztalatból vagy csak beszélgetésből tudhatod)

Mivel, igen keveset írtál magatokról, így nagyon nehéz jó tanáccsal szolgálni! Egy sikeres csábítás függ, a kortól, a kapcsolat helyzetétől, a pasi kedveléseitől, a te kedveléseidtől, mennyire ismeritek egymást, stb.

2019. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!