Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy találhatnék csókra csajt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék csókra csajt?

Figyelt kérdés
Szexeltem már meg minden,de ezek alkalmik voltak. Így elvétve csókolóztam csak. Viszont szeretnék randizgatni,amiben benne van a csók. Viszont ugye nem nagyon tudok,így kellene 1 csaj akivel lehetne nyugodtan "gyakorolni". Már kérdeztem 1-2,de nem lennének benne,főleg amikor pénzt ajánlottam még ki is akadtak.
2019. máj. 17. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki keres az aranyat lel
2019. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne ezzel a modszerrel az tuti. legalabbis a penz reszet felejtsd el. ha meg nincs meg a szimpatia akkor semmikeppen nem fognak belemenni a csokolozasba csak ugy.
2019. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne hazudj !


Szűz vagy ! És most egy kitalált történettel ( volt szex alkalmával de nem volt csók ezért tanítás kene )

2019. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt már csókom is,csak akkor elég ittas állapotban voltunk és kb faltuk egymást. Az a baj,hogy randiztam 1 lánnyal akivel minden elég jó,már első randin lekaphattam volna,csak ezért nem mertem.
2019. máj. 17. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Én értem a problémád, én is szeretem megcsókolni a nőt akár ha alkalmi kapcsolatról is van szó de ugye gyakran ők ezt nem szeretnék mondván hogy ez már túl intim.. Ők tudják.. Ha Pénzt is ajánlanál akkor tuti találsz olyan"örömhölgyet" aki szimpátia alapján ebben benne is lenne. A tapasztalatom az hogy teljesen kiszámíthatatlan, mert volt hogy minden extra nélkül csókolóztunk viszont nem volt az igazi nekem..
2019. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 végre egy értelmes ember.
2019. máj. 17. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!