Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek! Ti eléritek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Ti eléritek a nyelvetekkel a mellbimbótokat? Szoktátok így kényeztetni magatokat? El is élveztek rá vagy csak nagyon jó? Köszi, ha írtok életkort vagy mellméretet.

Figyelt kérdés

2019. máj. 17. 19:21
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
21%
Nincs ilyen, csak színészkedtek a csajaitok. És nem csak a mellorgazmust játszották meg.
2019. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
95%

El, mindkettőt.

A párom izgatásáért szoktam néha csinálni. Akkor nagyon jó érzés, amikor ő kényezteti. (Ez a gyenge pontom, szinte bármikor felizgulok tőle.)

75/B vagy A, melltartótól függően.

24/L

2019. máj. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
90%
#11: De, van, nem kell ehhez megjátszani semmit.
2019. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
89%
Elérem könnyen. Szeretem is csinálni magamnak is. Nyalogatni szopkodni harapdálni picit. Nagyon felizgat a dolog. Volt már hogy el is élveztem tőle. Nagyon érzékenyek a melleim. Majdnem mint a csiklóm. Mindkettőben van piercing is. 23L
2019. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
98%
Nem érem el, de ha szex közben csavargatja, nyomkodja a párom a bimbókat, igenis el tudok élvezni. Persze nem olyan gyorsan, és nem mindig, van, hogy csak egy óriási adag pluszt ad a hüvelyi orgazmushoz, de önmagában is sokszor van siker.
2019. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
98%

El lehet érni. Én pl hamarabb elélvezek, ha a mellemet izgatják sőt nélküle bajban vagyok majdnem hogy:-))

Nekem önmagában a mell izgatása csúcsállapot, orgazmust okoz, baromi érzékeny.

Nekem pl a nyalatás nem vált ki nagyon semmi extrát, ez van. Viszont egy jó csöcsözés igen:-D

2019. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim válasza:
93%

Elerem, mikozben ujjazom magam/csiklom izgatom rendszeretes racuppanok a melleimre.

18L

2019. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
100%
Ellhet elvezni.
2019. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
60%

Szilikon cici (jelenleg 550ccm, 75/D-s) így nem löttyedt, hogy szopkodni tudjam, de elérem 😂

Nem szoktam kènyeztetni a nyelvemmel. Popsi màniás vagyok. Egyszer beszóltak, hogy pici A-s cicim van (úgy 2éve), kb. akkor jöttem rá, hogy jé, nekem mellem is van. Ekkor lett 375ccm, majd később 550 berakatva. Szeretem.

Rájöttem, hogy nagyon fincsi tud lenni, ha markolásszák és szemeznek vele, de elélvezni nem tudok tőle.

Néha szórakozom vele, hogy tejet nyomkodok ki belőle és ízlelgetem (egy gyógyszeremtől megindult a tejelválasztásom és kicsit csöpög, ha nyomizom). Izgi. Tetszik 😅

24/L

2019. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
83%
Elérem de nem csinálom azt a dolgott....15L
2019. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!