Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki undorodik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki undorodik a szopástól?

Figyelt kérdés
Én sajnos azok közé tartozom.Elhánynám magam ha be kéne kapnom.Egyébként a szexet nagyon szeretem
2019. máj. 17. 20:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

Képzeld el, én srác vagyok, és szeretek nyalni, de nem szeretem ha engem kényeztetnek orálisan.


Milyen érdekes, hogy az orál egy párkapcsolatban elképzelhető összes kombinációja (megjegyzem az összesen 4) a 7+ milliárd embernél megoszlik, és nem mindenki szereti/nem szereti :)

2019. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
en is igy vagyok vele, en nem vagyok kepes akarkit lesz..pni...persze ha szeretek valakit akkor igen..de spermat sose lennek kepes lenyelni..fujj
2019. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vannak igen akik undorodnak a szopastól, ahogy férfiak is vannak akik meg a nyalastól.

Ez miatt senkit se kell elkönyvelni. Nem lehet mindenki ugyan olyan.

2019. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam nagyon sokáig, egészen addig amíg megnem ismertem a mostani párom. Soha nem erőltetett semmit, neki már az is bőven jó volt, ha csak kézzel csinálom. Legalábbis sose kérte tőlem, hogy a számmal is csináljam. Néha mondta, hogy szereti ha szájjal csinálják neki, de rám hagyta, hogy csinálom-e vagy sem. Szóval nagyon lassan haladtam ezzel, úgy voltam vele, hogy ha kipróbálom bajom nem lesz tőle. Először csak megpusziltam, majd egy szép napon elkezdtem nyalogatni és be is kaptam. És rájöttem, hogy iszonyatosan felizgat engem a szopás. Imádom csinálni és teljesen elázik a bugyim miután befejezem.

Azt hozzá teszem, hogy ő az első akibe tényleg szerelmes vagyok. Másnak nem csinálnám soha.

2019. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!