Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tanácsoktok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoktok?

Figyelt kérdés
Hova érdemes rejteni az óvszert, ha a szüleimmel lakok?

2019. máj. 21. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?lany vagy fiu?

Miert kell rejtegetned?nem jobb ha tudjak hogy vedekezel?

Esetleg penztarca?oda csak nem neznek bele..

Vagy balami sulis cucc..

2019. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pénztárcába ne, mert tönkremehet akkor is, ha be van csomagolva. Csak van olyan hely a szobádban, ahol a szüleid nem pakolnak. Egy fiók, egy doboz, stb. Ha nincs, tedd a táskádba, amit magadnál hordasz, lehetőleg a papír dobozzal együtt.


(Szerintem sincs értelme rejtegetni. Normális szülők előtt nem kell szégyellni a védekezést)

2019. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tartsd mindig magadon:'D na de, h komoly valaszt is adjak: penztarca. vagy legyen mindig a taskadnak egy rejtett zsebeben, ahova nem nyulsz suli idoben. vagy en dobd be oda ahol a penzt gyujtod, oda jo esetbe senkinek nincs pofaja benyulni. de a legjobb, ha a zoknis fiokodban egy kivalasztott zokniba beleteszed, amit ar ugyis nem hordassz!:)
2019. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az éjjeli szekrényem fiókjában van. Amúgy is tudják, hogy mit csinálunk este mikor átjön és itt alszik a barátom. Szerencsére nem tabu a szex. Anyu mondta is anno, hogy szóljak ad pénzt gumira, vagy ha akarom menjek el nődokihoz, és irassak fel fogamzás gátlót, azt is fizeti. Szerintem jó, hogy ilyen lazán kezelik. 19L
2019. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!