Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy tipikus "alfa" pasi is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tipikus "alfa" pasi is lehet alárendelt? Miket csináljak ha a barátom szeretne alárendelt lenni a szexben?

Figyelt kérdés

én eléggé meglepődtem amikor elárulta h ezt szeretné. mert ő olyan típus akiről sosem gondoltam volna.

de lenne amúgy kedvem az ilyen játékokhoz csak sajnos nem működik. akárhányszor belekezdünk ő meggondolja magát és ő akar lenni a domináns fél. én meg nem fogom ráerőszakolni a dolgot, ha egyszer nem akarja. gondolom nem tudja elengedni a gátlásait, v nemtom....


2019. máj. 22. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző egy alfa pasira az alárendelt szerwp. Ahogy látod a pasidnak sem megy.


L

2019. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Úgy látszik nem erőssége a szerepjáték.

Van akinek nem megy, felesleges erőltetni

2019. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
kötözd ki
2019. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg mégsem akarja, de.... Lehet az az a pillanat, amikor nemet mond. Akkor kéne atvenned az irányítást. Én sub lány vagyok. Fura beszéltem már partneremnek erről. Őszinte leszek, számomra mindig fura volt ezeket kimondani. Meg úgy érzem ha mondom és csinálja, és alapból nem olyan típus, akkor olyan mű az egész. Inkább esetlen és komikus, mintsem izgató. Lehet ez az ami gátolja. A mondvacsinált helyzet hogy "na akkor te most jól le fogod őt dominálni" aztán ettől inkabb mégse akarja. Szerintem legközelebb amikor megpróbáljátok, és esetleg át akarja venni az irányítást, ne hagyd ;) dominald le. Ne beszelgessetek róla, hanem csináld. Határozottabbam, erősebben érintsd, szóval érted.. : ) és ezt szerintem be mond neki, hogy " lehet ezért van, lehet ezért nem akarod". Max utána, hogy lehet ezért hartalt ki mindig.
2019. máj. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!