Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért szeretik nézni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szeretik nézni ahogy a pénisz beléjük hatol?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy minden nő, de néhány volt barátnőm vagy szexpartnerem néha kérte hogy lassan csináljam mert szeretné nézni ahogy beléjük megy. Közben az ujjaikkal körben simogatták is a péniszt.

2019. máj. 23. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Enis szeretem..de hogy miert..:D

Izgat a latvanya.nem csak erzem hogy belemhatol hanem lathatom is..ferfiakat a mell izgatja pl.nehany not meg ez..ennyi :)23L

2019. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár jellemzően a férfiak vizuális alkatok, nagyon sok nő is szereti látni, amit csinál (-nak vele).
2019. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk speciel a pasim többször néz oda mint én. Nem azt mondom hogy én soha, de ő többször.
2019. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez végül is valahol természetes. Én is nagyon szeretem nézni a behatolást és a melleket is, ahogy az első mondta és engem egy álom ébresztet rá, a mell mániámra.


F

2019. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetes szerintem. A helyzet adta izgalom meg a kiváncsiság lehet az oka. Én is szeretem nézni.
2019. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

# 1


Értem akkor pl. az is valami hasonló, hogy egyik volt barátnőm rendszeresen hátra nézegetett mikor hátulról csináltuk. Kérdezem miért szeretsz hátranézni? :-) Azt mondja izgatja a látvány. Szóval a gardrób szekrény tükrös ajtaját jobbra toltam így egészben nézhetett mindent. Onnantól kezdve mindig úgy kellett. XD

2019. máj. 23. 18:05
 7/13 Bummer ***** válasza:

A nők szeretik többségbe hogy a férfi Férfi.

Az ösztönök. Kutya póznál pl. a dominancia. Vagy misszionáriusnál is ahogy feléjük emelkedsz, főleg ha a kezük is lefogod.

Ugyanez fordítva a lovaglónál ahol meg élvezed a látványt s ahogy a nő irányít.

És így tovább.

2019. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a ffiakra jellemzo jobban, hogy nezik ahogy a farkuk ki-be jar.
2019. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítem, hogy a nők szeretik nézni. A tükör nagyon szokott tetszeni mindenkinek, és azt is tapasztaltam, hogy a letámasztott kamerával-telefonnal készült videót sokszor visszanézik. Nekem nem tetszik, mert a testünk messze nem megörökítésre való, de ő nem engedi törölni.
2019. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a volt barátommal kivettünk egy tükrös szobát, nagyon izgatott ahogy láttam a farkát bennem eltűnni minden pózban. L
2019. máj. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!