Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lefeküdnétek egy munkatárssal?

Figyelt kérdés

2019. máj. 24. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Remekül működik mert mindketten szinglik vagyunk.

Senki nem tud semmit a melóba , mert bent tartjuk a 2 lépést és ez nagyon izgi :D

2019. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Persze, volt már rá példa.
2019. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ó hogyne. Volt rá példa. Sajnos, nős volt. De az tényleg izgi volt, hogy nem tudott rólunk senki semmit, titkos nyelvet, jelrendszert használtunk és néha a tárgyalóban adtunk egymásnak egy lopott csókot.Nagy szervezést igényelt az összebújás az biztos,de megérte.
2019. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Krisztiangel41 ***** válasza:
100%
Első munkahelyemen megtettem többször is, több pasival is... de nem lett jó vége és kicsit kezdett káoszos lenni és a végén nekem kellett kilépnem a munkahelyről, szóval én azóta inkább kollégákkal, főnökökkel nem fekszem le, szerintem nincs jó vége.
2019. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert nem össze vissza kell dugni...
2019. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már párszor.
2019. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hú, ez izgalmasan hangzik, ha bejön egy munkatárs, aki csak szexre kellene, hogy adjam tudtára, és maradjon is titokban? Egyrészt félnék, hogy kitudódik, hogy nyomulok, zaklatok, másrészt mi van, ha komolyan gondolja, és utána inkább el kell jönnöm. 28F
2019. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa, azóta is sokszor visszagondolok mennyit szexeltünk a bárpulton és vendégasztalokon ha együtt zártunk. N
2019. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden eddigi munkahelyemen ahol hosszabb ideig voltam, lefekudtem kollégával. Egy helyen kettővel is. Másik helyen ahogy odamentem egy hétre rá meg lefekudtem a munkatarsammal.
2019. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdtem... csak szexnek indult, majd összejöttünk ;)
2019. máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!