Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tetszenek nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszenek nektek a Momentumos lányok? Ti is miattuk szavaztatok a Momentumra?

Figyelt kérdés

Mindkettő csajszi a Momentumból bekerült az EP-be, havi 5 millió a jutalmuk.


[link]

[link]


Melyik a jobb nő?



2019. máj. 27. 07:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%

@kovpet


Tekintettel arra, hogy görög származású vagyok, biztos, hogy engem akarsz kioktatni erről, barátom?


ἰδιώτης -- "laikus", képzetlen ember, tudatlan, közönséges / közember.


A latin átvette idiota formában, ahonnan a magyarba is került. Latinban kibővült a jelentése -- hasonlóan a plebshez -- ahol a "tanulatlan", "analfabéta/írástudatlan", "nyers", "éretlen" jelentéseket nyerte.


A Francia és az Angol szintén átvette, ahol a Franciában a "hülye" jelentés is hozzáadódott, míg Angliában az idióta egy jogi-"pszichiátriai" jelentést nyert a középkorban, miszerint az idióta olyan ember, aki mentálisan annyira korlátozott, hogy képtelen az egyszerű logika alkalmazására (ellenben a holdkórossal ("lunatic"), aki úgy született, hogy erre képtelen, az idióta "elnyerte" ezt az állapotot).



Tekintettel arra, hogy amit írtam, magyarul írtam, ráadásul a válaszom egésze egy Louis-Ferdinand Céline idézet, így nyilvánvalóan a magyar, és esetleg a francia értelmezés lehet releváns, habár szívesen alkalmaznám a középkori angliai jogi értelmezéseket is. Belegondolva viszont, nyilvánvalóan az lenne a legjobb, ha nem szédítenék az idiótákat, a holdkórosokat, a bohócokat, udvaribolondokat és a proletárjainkat azzal, hogy van politikai hatalmuk, még a felszínen sem.


Ahogy a strucc nem tud repülni, úgy a nép nem tud uralkodni -- nem azért, mert "jujj de buták" (habár kétségkívül azok), hanem azért, mert teljes egészében hiányzik ez a képessége, soha nem volt, és soha nem is lesz.

2019. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 kovpet ***** válasza:
35%
Az idióta kifejezés görög eredetű (ἰδιώτης, idiótész), az ἴδιος, idiosz saját maga, magán szóból. Eredetileg magánembert jelentett, azaz olyan polgárt, aki nem vesz részt a demokratikus városállam politikai életében.
2019. máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
5%
Nem szeretem az olyanokat aki a saját fészkükbe szarnak. Igaz, ezek még csak nem is magyarok... mert ha ez valóban magyar kormàny lenne, az ilyenek máshol lennének...........
2019. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
25%
Nekem Kata jobban bejönne, de a haveromé lesz úgyis.
2019. máj. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A 2. jól néz ki, szép lehet a lába.
2019. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Egy kicsit féltem, hogy az LMP vagy a MHM több szavazatot fog szerezni, ugyanis ott is vannak jó nők!

[link]

[link]

2019. máj. 29. 00:24
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Ezek a legnagyobb félelmeid az életedben? Sugárzik az értelem.
2019. máj. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha megdughatnád bármelyiket nem mindegy melyik párthoz tartozik?
2019. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kúródóra azért 3 gyerek után - ami lassan 4 lesz - egész jól tartja magát---
2019. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen ,csak azért szavaztam rájuk, mert milyen finom kopasz dundukájuk lehet. Ahhw ahhw...
2019. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!