Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, titeket ez zavar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titeket ez zavar?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy szexkapcsolatom, ahol a pasinak bejött hogyha a lánynak szőrös odalent. A pasi egy ideig külföldön tartózkodott, és én kérésére megnövesztettem. Én is kíváncsi voltam milyen így a szex. Azt tudni kell rólam, hogy a hajam nagyon-nagyon szőke, szóval a szeméremszőröm is az, ráadásul göndör is a hajam, így a puncimon is kissé göndör a szőr. Mikor a pasi visszajött, és meglátta, nagyott nézett hogy nem barna/fekete, mikor világosan megmondtam neki, hogy valószínűleg nem az lesz. Azt mondta, hogy egy barna/fekete szőrű lányt szívesebben kinyalna. Nekem ez nagyon rosszul esett. Azóta már "szétmentünk" de még mindig zavar amit mondott, kicsit lejjebb vitte az önbizalmamat. Szerintetek is ennyire "undorító"?

2019. máj. 27. 16:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a pasi egy igazi tapló
2019. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Tehát az vitte le az önbizalmad hogy volt egy idióta srác akinek nem jött be hogy a puncidon milyen a szőröd színe, és ez elvitte az önbizalmad.

Remélem érzed hogy mennyire ironikus a dolog.

2019. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ha ilyen miatt szakított, nem is voltak komolyak a szándékai!

Ne legyen ez miatt kevesebb önbizalmad!

Te megtettél mindent, enyhén szólva is gáz amit ez a pasi művelt!

2019. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen érzem, meg tudom hogy hülyeség emiatt "bánkódni", de akkor is eszembe szokott jutni. Meg nem azt mondom hogy teljesen elvette az önbizalmam, csak kb ilyen 5%át:D
2019. máj. 27. 16:05
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem tudott szakítani, mert nem is jártunk, és én vettettem véget a dolognak. Nem őt akarom védeni, csak tisztázni a tényeket
2019. máj. 27. 16:06
 6/23 anonim ***** válasza:
Az a pasi egy suttyó volt. Nem bánkódj emiatt. Szerintem sexy a szőke szőr. 23L
2019. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én is a szőröset szeretem, de a színe nem számít.
2019. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak megakart alázni és ezzel tette ezt! Nem undorító semmivel sem egy szőke egy barna/feketéhez képest. Szóval ez ne zavarjon! Majd jön más, aki értékel :)
2019. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem undorító, én szeretem a nagyon szőrös nunit. Nyugodtan növeszd meg. Én is növesztem az enyém, szép nagy.

28F

2019. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Dehogy zavar!

A srác egy idióta :D


Ráadásul a szőke punciszőr még izgatóbb is :P.

2019. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!