Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez az enyhe lábfétis még belefér?

Figyelt kérdés

A következő az ábra: Rettenetesen felizgatnak a szép női lábak, szandálban/papucsban egyaránt. Viszont én az a fajta lábfetisiszta vagyok, aki nem akar lábujjakat szopkodni, meg a szandálba ejakulálni. Nem szeretném a leányzót elijeszteni magamtól ilyen dolgokkal(persze, hogyha tetszik neki, akkor megteszem szívesen). Én úgymond magával a látvánnyal megelégszem. Természetesen a női test egyéb részei is izgatják a fantáziám.

Egyébként a lábimádatot tekintve széles skálán mozgok. Fel tud izgatni egy vékony, de formás női láb is, de ugyanúgy egy kicsit husibb, hófehér bőrű lány lába is egy szép szandálban.


Mit gondoltok lányok? Ennyi lábimádat még belefér?


Köszi a válaszokat előre is!

21/F



2019. máj. 28. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Belefér

Csak ne kiáltsd ki hogy izgulsz a szandis lábakra

2019. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem terveztem kiabálni, nyugi :D
2019. máj. 28. 11:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem még belefér, de első randin azért ne gyere azonnal ezzel a fétisedel, ert a csajszit elijeszted.
2019. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Előbb olvasd végig és értelmezd a kérdést, aztán válaszolj. Köszi.
2019. máj. 28. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Belefer...sot idovel tobb is :)
2019. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Királyság! Köszi a válaszod! ;)
2019. máj. 29. 09:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán belefér, sőt szerintem az egész labfetis dolog tok normális és elterjedt már. Nincs benne semmi para, aki ezt elítéli az egy prudpcsa
2019. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bele,simán,csak ne ez legyen a központi téma.
2019. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ennek szívből örülök! ;)
2019. máj. 31. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!