Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom mindig azt akarja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig azt akarja hogy leszopjam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy nem szeretem csinálni csak néha egyszerűen nincs hozzá kedvem . Van hogy fáradt vagyok és úgy találkozunk és ő ezt nagyon jól tudja meg is mondtam már neki párszor hogy olyankor nem az lenne nekem a legfontosabb hogy leszopjam. Én érti meg egyszerűen könyörög mindent csinál csak hogy leszopjam. És ha határozottan megmondom hogy most nem akkor meg van sértődve és amikor szólok neki hogy most ezért nem kell egyből haragudni azt mondja hogy nem haragszik csak neki ez rosszul esik.veszekedtunk mar ezert parszor . aztán mikor mégis meg teszem..Mert általában nem tudok már Mit csinálni utána egy darabig megbantva érzem magam amit kicsit Ki is mutatok de általában nem esik le neki . Általában egy szó nelkül kielégítem de azt nem nézi semmibe persze amikor nem olyankor egyből játsza a megsértettet. Az ilyennel Mit lehet csinálni?

2019. máj. 28. 17:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

és ő mikor nyalt ki utoljára?

fogadok egyszer sem viszonozta


erre használ nem látod?

nem érdekled

miért van ennyi buta nő???

2019. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyent szépen ott kell hagyni.

Világosan mond meg neki, hogyha nem változtat lelépsz. De ne csak mond, tedd is meg ha nem lesz változás.

2019. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
Ott hagyni... csak magára gondol, az érdekli, hogy neki jó legyen, nem érdekli, hogy te hogy érzed magad, önzőség.
2019. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

az ilyet ott kell hagyni és egy jobbat keresni


minek csinálod?

ne haragudjon meg?ki a f..t érdekel ha megharagszik?

ne ő döntsön arról neked mikor van kedved hozzá


válasz: keress egy normális pasit

2019. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
#1-nek teljesen igaza van sajnos....
2019. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%

Mióta vagytok együtt és milyen idősek vagytok?


A barátod konkrétan terrorbna tart. Lelki terrorban.

Nem számítasz neki, hogy mennyire vagy fáradt, mennyire van hozzá kedved. Ha nemet mondasz, játsza a sértődött kisfiút. Ilyenkor nem szabad engedni.

Ő szokott téged hasonlóképp kényeztetni? Mikor csak te vagy a közép pontban, és csak ő ad neked?

Próbáld ki, hogy mikor kéri és hisztizik, ezt kéred tőle. Nyaljon, de úgy, hogy most nincs viszonzás. Kíváncsi lennék a reakciójára.


Ha a dolog kölcsönös, akkor viszont meg kell értetned vele, hogy te is csak ember vagy és kell egy kis pihenés.

Ha nem tudja megérteni, akkor nem a szívedbe szerelmes, csupán egy juknak néz tudat alatt, ahová üríthet ha rájön a kangörcs.


Beszéljétek meg, és ha nem változik lépj ki, mert hosszútávon felörli az idegeid.

2019. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igazából szeretem meg minden. 2 éve vagyok vele de már kezd ez nekem sok lenni.oda figyel rám kedves velem mindent megtesz ertem/értünk de e miatt sok vitank volt már.
2019. máj. 28. 17:37
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

hidd el nekem hogy nem ő lesz az utolsó pasi az életedben!


fiatal vagy "meg minden" szóval ne szarakodj egy ilyen nyomorékkal.

2019. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%

Nem szabad ilyenen veszekedni

Még mi az hogy megsértődik

Ö szokót csak úgy nyalni

2019. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
csak erre kellessz neki,szopósbocinak,hogy nem szeret az tuti mert lesza.rja neked mihez lenne kedved.egy gyökér.
2019. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!