Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy ne rohanjon?

Figyelt kérdés
Barátnőm rendszeresen szereti elsietni az előjátékot pedig pont neki szüksége lenne rá mert nehezen tud ellazulni. Szerintetek hogyan vehetném rá hogy dőljön hátra és hagyja magát csak kényeztetni?

2019. máj. 29. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
kosd be a szemeit es masszirozd meg. attol el fog lazulni. ha benne van akkor a kezeit is osszekotozheted. mondd neki, h lazitson es kenyeztesd. esetleg egy lingam masszazst is adhatsz neki
2019. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

# 1


Jóni masszázsra gondoltál, vagy egy barátnőre, akinek farka nőtt? xD

2019. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
XDDD jolvan, beneztem. osszekevertem oket. xD
2019. máj. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 😂😂 amúgy én is azt írtam volna amit te.
2019. máj. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1 es ez aranyos

A Yoni =női nemiszerv.

A Lingam = férfi nemiszerv

2019. máj. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igazabol en azt nem tudtam, h a ferfi nemi szerv masszazsanak van neve egyaltalan :D azt hittem, h csak a puncimasszazsnak talaltak ki kulon nevet es a lingam jutott eszembe, azert irtam:'D hat tevedtem
2019. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!