Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuálisok, ti minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuálisok, ti minden ellentétes neműt vonzónak tartotok szexuálisan?

Figyelt kérdés

Van olyan, hogy valaki végigmegy az utcán vagy végignézi egy társkeresőn a profilokat, és minden ellenkező neműről, akit meglát, úgy gondolja, hogy vonzó és szexi külsőre? Vagy valamilyen szinten mindenki válogat?


(Itt most arra gondolok, aki értelmes életkori keretek között marad, tehát nem pl. gyerekekre gerjed, vagy ilyesmi.)


2019. máj. 31. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkire.
2019. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy valogatok, nem fog mindenki tetszeni.
2019. máj. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom magamat válogatósnak, de azért nem 100% az arány.

Olyan 75 körül

2019. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Abszolút nem. Nőből a 10%.

29F

2019. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 jdfGabrella ***** válasza:
Nem
2019. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Haha, azért ettől igényesebb vagyok. Százból ha egy pasival lefeküdnék. Félek, hogy egyedül maradok.
2019. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
48%

Mitől lenne igénytelenség az, ha mindenki tetszik? Attól, hogy egy ember mindenkit vonzónak tart, még nem feltétlenül fog fűvel-fával összefeküdni, csak egyszerűen tetszenek neki az emberek.


Én úgy vagyok vele, hogy nem tudnám csoportosítani az embereket, hogy tetszik/nem tetszik. Nálam ez inkább egy skálán mozog, valaki jobban tetszik, valaki kevésbé, valaki valahol a kettő között stb. Ha 1-10 között kell pontoznom egy lányt, hogy mennyire indít be, akkor úgy-ahogy be tudom lőni, hogy kit hová tennék, de nagyon kevés embert tennék egyértelműen 1-re vagy 10-re, a legtöbb ember valahol a kettő között lenne. Úgyhogy ha azt vesszük, tulajdonképpen szinte mindenkit vonzónak tartok bizonyos mértékig, de az már más kérdés, hogy mennyivel feküdnék is le ténylegesen, ha adódna rá alkalom.

2019. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette ezt az igénytelenséget, hogy mondjuk egy hajléktalan, koszos, büdös ember még az "1-est" sem érné el, hiszen semmi izgató nincs benne. Meg persze a korkülönbségek, túl öreg, túl fiatal... A stílus különsbégek, egy magassarkús plázacicának nem fog bejönne egy acélbetétes bakancsos punk pl. Meg még sorolhatnám. Semmi baj ninc azzal, ha valakinek kevés ember izgató.
2019. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!