Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha alvas kozben ramaszok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alvas kozben ramaszok a baratnomre es megkefelem az megeroszakolas?

Figyelt kérdés

Ejszaka van hogy allo cerkara ebredek es olyankor ha itt van baratnom, van higy becsusztatom neki.

Persze felkell ra.

Ez eroszakolas?



2019. máj. 31. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Igen az, nem egyezett bele, csak önkényesen kitalaltad a baromsagod mert te kanos vagy. Mentsen meg az ilyentol a jo isten.
2019. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez az te kétbites. Vagy mondta előtte, hogy gyere rakd be szárazon te kangép? Álmodtad azt te csak. Felkell mi? Szép szinten van a mai fiatalság. Nem baj, ájfon legyen az a lényeg.
2019. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Látszik, hogy még nem volt barátnőd, mivel nem csúszna be csak úgy egy lánynak sem úgy, hogy alszik.
2019. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hm.

Igaz

2019. máj. 31. 20:22
 5/19 A kérdező kommentje:
De jol hangzott :D
2019. máj. 31. 20:24
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Bakker mekkora egy nyomorék kamugép vagy. Álmodban van csajod esetleg. Szárazon persze...Tuti nem dugtál még....
2019. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%

Nem az!

Csak a hülyék itt mindent megmagyaráznak, mint az első, ostoba prűd pitsa. Kíváncsi lennék melyik hülye írta, csak a neve nincs kint.


Akkor akik úgy ébresztik a másikat hogy kinyalják/leszopják míg az alszik, akkor az a nemi erőszak előirányzása, mondván aludt, nem “egyezett„ bele?🤦‍♂️

2019. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Nekem olyan volt hogy rám mászott a barátnőm alvás közben, én persze éltem a lehetőséggel. Utána kiderült hogy nem is emlékszik a kezdeményezésre, mert ő is álmában indította, aztán én lettem lebszva.
2019. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk ilyet, de megbeszéltük, hogy nem fogjuk ezért feljelenteni a másikat, mert kicsit abnormális szintre van emelve már ez az előzetes hozzájárulásos marhaság.

Bár ehhez azért kell némi intelligencia is, és ahogy látom a kérdező helyesírásából, náluk ez nem biztos hogy megvan.

2019. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az. Sokkal jobb a sima ébresztőnél. :)
2019. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!