Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha valakinek nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valakinek nem volt még barátnője/barátja akkor annak általában a rondaság az oka?

Figyelt kérdés

Nekem még sajnos nem volt, 22 éves fiú vagyok. Senkivel nem szoktam erről beszélni, de vajon mit gondolhatnak rólam az emberek. Meg a családtagjaim akik tudják hogy nem volt még kapcsolatom.

Ti ha megtudjátok egy ismeretlenről, akit még nem is láttatok, hogy 22 éves és nem volt barátnője akkor egyből rondának képzelitek el?


2019. máj. 31. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az is lehet az oka, hogy valaki totálisan alkalmatlan a szeretetre.
2019. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem feltétlen rondának, inkább ilyen anyámasszonykatonájának. Visszahúzódó, szende, alacsony az önértékelése, nincs jó szövege.
2019. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában ennek az az oka, hogy naponta többször is felteszi ugyanazt a kérdést a gyakorin.
2019. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A rondaság nem kizáró ok. Ronda férfiakat is láttam már egészen jó nők mellett, és nem voltak pépnzesek.
2019. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem. Eloszor is, a szepseg es a rondasag relativ. Biztos te is lattal mar neked nem tetszo/szamodra nem elonyos kulseju embert, akinek van parja, vagy eppen egy generalisan jovagasunak mondott szemelyt, aki meg eppen egyedulallo. Egyebkent is, ezernyi oka lehet annak, hogy valaki szingli es/vagy nem volt meg kapcsolata. Lehet nem fer bele az idejebe, otthonulo, valogatos, szegyenlos, viszonzatlanul szerelmes, var valakire/az igazira stbstb.


En 21 eves lany leszek, nekem sem volt meg senkim. Kover vagyok, szoval emiatt szukultek a lehetosegeim, viszont ennek ellenere is volt nehany udvarlom, szoval nem is emiatt nem volt senkim, hanem egyreszt azert, mert nagyon itthonulo es zarkozott vagyok, es ezzel rengeteg lehetoseget elszalasztok. Plusz emelle jon az, hogy nem fogott meg meg senki sem ugy igazan.


Lehet, h ha belegondolsz es megnezed a korulotted levo korodbeli embereket, akkor fura, h egyedul vagy meg mindig, de ha egyebkent nincs vele bajod, akkor ne meditalj rajta. A te eleted es a te maganugyed. Ha meg szeretnel valakit, akkor ismerkedj.

2019. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért van előnye, annak hogy nincs senkid! Magadura vagy, senki nem kér számon, a te életed! Úgy osztod be a saját időd, ahogy akarod! És még lehetne sorolni!

Persze nem mondom, hogy nincs hátránya, de azért ha úgy vesszük egy csomó, feles csalódástól megkíméled magad és nem utolsó sorban nincs meg az érzés benned, hogy bármikor véget érhet a kapcsolat!

2019. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet, nem csak a rondasag.

Valami személyiségdefekt, unalmasság, életképtelenség, betegség, stb.

2019. máj. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!