Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj? Hogy/mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Hogy/mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy

mikor masztinal ujjazom magam azt nem élvezem .Próbáltam már egyszer kétszer ,de olyan semmilyen .Ráadásul csak egy ujjal próbáltam ,mert kettővel már feszít és kicsit fáj is. Szóval ha tudnátok tippeket adni azt megköszoönném .

L



2019. jún. 1. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ehhez igazi kell...
2019. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 igazi mi ?
2019. jún. 1. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod magad kellőképpen elengedni szerintem.
2019. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled baj, én sem szeretem ujjazni magam maszti közben. Próbáld ki csak úgy h a csiklódat igatod. Hidd el az is tud nagyon élvezetes lenni.


22L

2019. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 igen ,tudom . Csiklomat szoktam izgatni és így (egész könnyen ) el is élvezek . De ujjal általában mindenki mondja milyen jó ,de nekem nem jó ,vagyis olyan semmilyen .
2019. jún. 1. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenki szereti magat ujjazni. en sem elvezem, nekem is semleges erzes. ha mas ujjaz azt mar elvezem, de magamnak nem szoktam csinalni. 18/l
2019. jún. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamat sosem ujjazom..Csak csikló izgatás.. de mikor a férjem ujjat az jó nekem is..
2019. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgyáltalában a maszturbálás is unalmas. 20 évem alatt egyszer próbáltam. Nem jött be. Ha a barátom ujjaz vagy izgatja a csiklóm azt nagyon szeretem, de úgy egyedül egy szobába unalmas.
2019. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!