Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok (nők) hogyan álltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (nők) hogyan álltok a sexchathez?

Figyelt kérdés

Sexchat alatt, videos vagy üzenetes flörtölést és képcserét esetleg közös maszturbálást értek.

Ha ugy van benne vagytok és élvezitek?


Kort is irjatok légyszi!



2019. jún. 2. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
probaltam mar, de nem izgat. inkabb eloben csinalom. 25/N
2019. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PiciLizii válasza:

Engem izgat, amennyiben a partner megfelelő, igényes, nem követelőző. :)

18/L

2019. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Néha jön egy olyan vágy, hogy szívesen csinálnám, csak hát nagyon nincs rá lehetőségem, nem fogok gyakorira kiirogatni provokatív felkéréseket.:D

Alapvetően nem szoktam ezt így "igényelni", csak néha, mikor úgy van. Szóval értitek..:D

Amúgy én imádom, ha egy normális történetet írunk ketten, amiben van fantázia, s a szex csak egy mellékes, de annál fontosabb és hosszabb, részletesebb szerepet kap az egészben.😁

Érdekes tud lenni, ha jó a partner hozzá.

2019. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van amikor jó ötletnek tartom és siman csinalnám, de utána mindig rájövök, hogy nincs is rá szükségem.
2019. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!