Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tíz év után miért romlik meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tíz év után miért romlik meg a szexuális kapcsolat egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tíz éve vagyunk együtt a párommal(én vagyok a fiú)sajnos nem kívánjuk már egymást.Van még remény?
2019. jún. 3. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 10 évések leszünk az idén, de én nem mondanám hogy nem kívánjuk egymást
2019. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Van remény, mondjuk 10 év után már illene, hogy legyen gyereketek. Akkor meg van fontosabb dolgotok is, mint a szex. Bár azt, hogy ne kívánjak egy meztelen női testet, amit minden nap láthatok, nem tudom elképzelni.
2019. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi 14 éve.. és nálunk is volt hasonló korszak..elég rossz emlékek.

Most talán helyrejön de sajnos csúnya dolgokat kellett a férjemnek mondani ahhoz hogy komolyan vegyen. Az első -beszélgetést elkönyvelte annak hogy " biztos az a bajod hogy mindjárt 40 vagy"

Aztán a második -beszélgetés után közöltem vele pár dolgot kíméletlenül hogy fájjon neki


Érdekes hogy azt már komolyan vette. Azóta minden rendben.

2019. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán.. megcsalás lesz a vége
2019. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Ez minden kapcsolatban bekövetkezik sajnos előbb-utóbb, csak van aki belenyugszik, mások meg továbblépnek/elválnak.

Nálunk is ez van 15 év után (21 éves korunk óta vagyunk együtt).

Nincs az a legjobbcsaj nő és legjobbpasi férfi, akik ne unnák meg egymást ennyi idő után.

2019. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem tesznek azért, hogy ne csak egy megszokott "unalmas" rutin legyen.
2019. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát lehet jót tenne két hét külön lét. Vagy h elmentek kirándulni, új élményt gyűjteni. Szexkedv öröm mellett jön meg, ha olyan dolgokat csináltok amitől jó kedvetek lesz.

Vagy lehet a hormonok csökkenésére gondolni korral előre haladva.

2019. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!