Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek újrapróbálni, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek újrapróbálni, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve volt egy nagyon rossz szexuális élményem a barátommal, nem az ő hibája volt, de véletlenül túl mélyre csusszant és egyfajta traumát okozott nekem ezzel, ami miatt azóta is félek szexelni. Próbálkoztunk párszor, volt hogy összejött, de még mindig félek. Plusz most hogy már nem csináltuk egy ideje félek hogy olyan lesz mintha szűz lennék. Ezzel kapcsolatban tapasztalatok? Nagyon szeretném, ha nem kéne többé félem a szextől, hogy fájni fog.
2019. jún. 5. 20:50
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsánat lemaradt, 25/L
2019. jún. 5. 20:51
 2/5 anonim ***** válasza:

Amíg azt hittem, hogy te vagy Jenő, addig jobban értettem, mi a probléma.

Ez a 25/l teljesen összezavart.

2019. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sikositoval probáljátok meg.

Ne feszülj rá

Kérd meg hogy lassan haladjatok

2019. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sok itt az azonnal privát üzit küldő úriember, ezért a név :)
2019. jún. 5. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor állítsd be, hogy ne legyen ott a neved. Egyébként így is biztos hogy sok privátot kaptál. 🙂 Amúgy én is úgy gondolom, fiú vagy.
2019. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!