Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ki kitől féltitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ki kitől féltitek (féltenétek) legjobban a pasitokat?

Figyelt kérdés

A ti barátnőtöktől, az ő barát (haver) csajaitól, a ti egyéb ismerőseitektől (osztálytárs, munkatárs) az ő egyéb ismerőseitől, esetleg valami régi riválisotoktól, vagy olyan csajtól akit valamiért utáltok?

Légyszi röviden indokoljátok is meg.

Most ne azt írjátok hogy bíztok a pasiban vagy nem, csak arra vagyok kíváncsi hogy melyik az a "pozíció" ahol a legnagyobb veszélyt érzitek, és mért?



2019. jún. 7. 10:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg úgy is kérdezhetném, hogy kire vagytok a legféltékenyebbek?
2019. jún. 7. 10:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha csak a lányokat nézzük, és figyelmen kívül hagyjuk, hogy alapvetően a párom döntése mit csinál (ebben az esetben ugye senkitől, hiszen bízok benne), akkor az ő egyéb ismerőseitől. Azért, mert már többször is volt rá példa, hogy egy távolabbi ismerőse (mondjuk legyen régi havercsaj, vagy sporteseményről valaki) rányomult, és kb. figyelmen kívül hagyta, hogy én is ott vagyok. Vagy ami a legfeltűnőbb, meséli a párom, hogy xy milyen jó fej vele, de amikor én is ott vagyok, akkor oda se mer jönni köszönni. Az ő mostani lány haverjai legtöbbször valamelyik fiú barátjának a párjai, vagy ezeréves gyerekkori barátok, szintén legtöbbször házasok/komoly kapcsolatban (32 éves a párom). Az én barátnőimmel van egyébként lányok közül a legközelebbi kapcsolatban, de tőlük egy percig se féltem. Egyrészt mert ők is foglaltak, másrészt mert hosszú évek óta ismerem őket és az értékrendjüket, soha nem tennének ilyet, ezért is a barátnőim. Ilyen riválisaim meg utáltjaim meg nincsenek, mondjuk akik látványosan kikezdenek vele azokat nem szeretem.
2019. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ő havercsajaitól, hiszen őket ő választotta, nyilván kedveli őket, onnan már elég egy szikra.
2019. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anno zavart ha más lány barátai voltak, de miután találkoztam a baráti társaságával azóta nyugodt szívvel hagyom beszélgetni akárkivel (igaz, ennek van egy előzménye, hogy miért bízok meg már benne ennyire).
2019. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!