Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor a prostik azt írják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a prostik azt írják igényes úriemberek hívását várják, akkor az alatt mit értenek?

Figyelt kérdés
Szőrtelen legyen és izmos vagy csak azt, hogy az alapvető higiénia legyen meg?

2019. jún. 7. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyit hogy tiszta pocsel es gatyaval menj.
2019. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető higiénia meg azért ne legyen majomszerű az ipse .

És ne lehessen 5 méterről érezni a szagát..

Úriember még nyilván ne egy disznoszarban túró tapló paraszt legyen


De kb ugyan azt jelenti mint neked egy igényes ápolt intelligens nő

2019. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Gyépésmérnök ***** válasza:
66%
Fizess mint a katonatiszt és ne kérj vissza a húszezresből.
2019. jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
gazdag,pénzes.
2019. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Ápolt (szája, bőre, a szőrrel semmi bajuk, mert az csak véd a bőrfertőzesek ellen).


1 órás programban nem 55 percig nyomja őket keményen nagy farokkal, mint a légkalapács, hanem elég neki 5 perc cumi, 5 perc lassú tempójú dugás, kicsi a farka, meg 5 percet esetleg még nyalhat. A többiben meg elég neki barátnő feelingként az egymáshoz simulás, simogatás, közben ginom hangnemet használ. Henceghet nyugodtan, hogy milyen menő, azzal is telik az idő.

2019. jún. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Legyél tiszta én az “úriember” alatt a pénzt értik. Ne sajnáld!
2019. jún. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
SzarcsÍk ne legyen a gatyában és kedves legyél! Különben a tökölön 20 évet ült és a másik szobában, vagy a budiban rejtőző strici legépel.
2019. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
27 évesen voltam egy kávébarna szolis csajnál. A képeknél kicsit löttyedtebb volt, sztem 65 kg is volt. Jól begyógyszereztem magamat szóval halvány emlékeim vannak csak. Tényleg ilyen IKEÁS lakás volt :D ment a TV is, vmi Viva vagy miaf##szom. Kértem kapcsolja ki. Homályosan emlákszem, de meglovagolt. Olyan picinek éreztem a 16 centis farkamat. Elveszett a muffba. Kamunyögések voltak. Aztán megfordultunk kutyába, már nem is nagyon állt. Aztán mondta hogy lejárt az idő, "sajnálom, hogy nem sikerült". Azzal nyugtattam magamat, hogy semmi ez csak egy szolis ribi. Kedves volt amúgy, csak az egész szitu olyan automatás kávé ízű volt :d Szerencsére biztiboj nem csomagolt be ikeás dobozba 😃 de azért elég korán kib..sztak, arra nem gondoltam h a fürdés is benne van a csomagban. Nembaj, jópofa eset volt, 16 ruppóba került. Többet nem is akarok menni, mert utána összejött egy rendes csaj egy randi után. Az igazi szex volt, ez meg olyan leszottyadt megdöncis hamburger 😃
2019. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy szüzességelvesztésen voltam, előre szóltam is, hogy még szűz vagyok, bánjon velem óvatosan. :d utólag visszagondolva nem értem hogy volt erre bátorságom. 7 év után szántam rá magamat kb.
2019. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!